Anglictina zaujimavou formouZuzana P.

Zuzana P
Účet overený:
anglický jazyk, slovak for foreigners
Košice, 04001
Doučuje aj cez skype / internet
11 odučených lekcií
poobede, večer, víkend,
40% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam doučovanie anglického jazyka, prípadne výučbu od úplných základov. Hlavné výhody sú: individuálny prístup, zaujímavé hodiny, výhodná cena, rýchle napredovanie. Mojou osobnou výhodou je, že viem veci vysvetliť zrozumiteľne a výsledky sú viditeľné. Doučujem od r.2016, študenti sú spokojní- o čom sa viete presvedčiť v mojich referenciách, doučujem aj formou skypu.Referencie

Skvela lektorka, hodiny sú vedene zábavnou formou komunikácie. :)

Henrich P. - 22. 8. 2019

Zuzka? Prijemne vystupovanie, trpezlivá, skromná, prispôsobivá konkrétny podmienkam. To znamená začínali sme od nuly a postupne po malých krôčikoch nás učí základy anglického jazyka. Odporúčame. Boris a Monika.

Boris - 2. 2. 2017

Doučovanie Aj mame v miniskupine. Na hodinách precvičujeme speaking, liestening, reading, gramatiku, plus na každej hodine sa naučíme aj nové slovíčka. S priebehom hodiny sme veľmi spokojní. Výhodou je aj veľmi dobra cena za vyučovaciu hodinu, individuálny prístup a doučovanie šité na mieru.

Marek H. - 21. 9. 2016

Zuzka je veľmi milé a šikovné dievča doučuje môjho syna tretiaka a jeho prospech sa z angličtiny veľmi zlepšil . Na doučovanie si pripravuje aj pracovné listy a pomôcky na spestrenie tej hodiny.

Zuzana O. - 23. 5. 2016

Spokojná som so všetkým - od prístupu, cez vysvetlenie až po zábavnejšiu formu hodiny. Popri hodinách som sa naučila nové slovíčka, viac pochopila gramatiku a moja schopnosť angličtiny sa vyšplhala nahor. Týmto sa chcem poďakovať a zároveň aj odporučiť práve túto doučovateľku :-) Bola som doučovaná na prijímacie skúšky z angličtiny a vďaka tomuto doučovaniu som úspešne prešla.

Tímea A. - 14. 5. 2016

prístup na hodinách sa mi páčil. boli fajn, naučila som sa kopu nových slovíčok. A dobré na tom je, že hodiny boli prispôsobené môjmu levelu v anj. A ešte stále sú :-).

Veronika L. - 22. 3. 2016

Páčil sa mi prístup, hodiny boli konverzačné, ale popritom som sa naučil vela slovíčok aj gramatiku. Takisto pripravené materiály boli zaujímavé a prispôsobené môjmu levelu, ktorý sa neustále zlepšuje.

Anne N. - 5. 1. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu