Róbert M.

Róbert M.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

Róbert M.

Prijíma študentov

Nemčina/francúzština/angličtina efektívne a s ľudským prístupom

  • Doučuje aj online
  • Od  17 €
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 17 €
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Volám sa Robo, mám 24 rokov a študujem na Universität Wien. 🇦🇹

MOJE SKÚSENOSTI:
🇫🇷+🇬🇧
Bakalársky program “Európske štúdiá”, ktorý som absolvoval na Univerzite Komenského prebiehal v angličtine. Počas neho som si zároveň spravil “CAE” certifikát a dosiahol úroveň “C2” v AJ.
Taktiež som absolventom francúzskeho bilingválneho gymnázia Metodova, kde som získal certifikát “C1” z FJ.
Okrem výmenných pobytov vo Francúzsku som ako stážista pôsobil takmer 6 mesiacov v Bruseli, 🇧🇪 kde som používal francúzštinu aj angličtinu na dennej báze. V neposlednom rade som takmer rok vyučoval tieto jazyky ako lektor 👨‍🏫v súkromnej jazykovej škole v Bratislave.

🇩🇪
S nemčinou som bol v kontakte prostredníctvom mojej germanofónnej rodiny už od detstva, pričom si ju neustále zlepšujem aj vďaka štúdiu a životu vo Viedni. K tomu som aj držiteľom C1 Goethe-zertifikátu.

ČO PONÚKAM?
👉🏻 ľudský prístup a trpezlivosť
👉🏻 prispôsobenie hodín individuálnym potrebám
👉🏻 systematický spôsob výučby

V prípade záujmu je možné dohodnúť si bezplatnú skúšobnú hodinu (30 minút).
Cena za doučovanie = 17€/60 minút
Preferujem online hodiny.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

17 € / 55 min

Referencie (5)

+ Pridať referenciu
Nina R.

Nina R.

Neoverená referencia

Róbert je skvelý doučovateľ, vďaka ktorému som sa zlepšila vo všetkých oblastiach jazyka. Je veľmi trpezlivý, ochotný, ľudský a flexibilný. Hodiny sú na profesionálnej úrovni, jeho jazykové schopnosti vie perfektne vysvetliť a rovnako vás kvalitne pripraviť na akúkoľvek úroveň skúšky. ..Odporúčam ho všetkým, ktorí sa chcú zlepšiť, majú strach, hanbia sa rozprávať a neveria si. :)

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne za referenciu! :)

Lucia K.

Lucia K.

Neoverená referencia

Mne osobne Robko veľmi sadol. Môj najväčší problém je komunikácia avšak lekcie s ním sú absolútne bez akéhokoľvek stresu, napätia alebo neistoty. Vynikajúci prístup k učeniu. Už po 6 mesiacoch sa cítim viac sebaisto. Už teraz cítim že tam je progres pretože to že vám je všetko vysvetlované v angličtine a komunikujete len anglicky je podľa mňa najlepší a najrýchlejší spôsob učenia. Doporučujem všetkým čo majú slovnú zásobu ale zostali stáť na jednom bode lebo sa boja komunikovať. Oceňujem flexibilitu, vysokú profesionalitu, ktorou Robko disponuje a hlavne trpezlivosť.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne za referenciu! :)

Jana S.

Jana S.

Neoverená referencia

S Róbertom mám viac-menej pravidelné hodiny angličtiny už asi rok. Myslím, že sme si sadli nielen na profesionálnej úrovni, ale aj ľudsky. Komunikáciu má na vynikajúcej úrovni (čo sa týka jazyka, ako aj korektnosti) a na hodiny bol vždy pripravený a nikdy sa nestalo, že by sme nemali čo robiť. Za ten rok, čo sme mali spolu hodiny som urobila výrazný progres, čo je vo veľkej miere Róbertova zásluha. Vždy ma motivoval a reálne som sa na hodiny veľmi tešila, až sa mi stalo, že som popravde zabudla, že sme vlastne na "hodine". Veľmi odporúčam.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne za referenciu! :)

Lenka M.

Lenka M.

Neoverená referencia

S hodinami FJ som veľmi spokojná, štýl výučby mi dosť vyhovuje, hodiny su tiež zábavné a veľa sa pri nich naučím. Robo má veľkú trpezlivosť 😁 vždy je pripravený na hodinu, vysvetlí učivo aj niekoľkokrát kým to nepochopím. Počas hodiny si prejdeme gramatiku, čítanie a zadania z učebnice, štýl hodiny však prispôsobí požiadavkám študenta 👌 Taktiež je veľmi flexibilný, vždy sa vieme dohodnúť. Určite odporúčam, veľká spokojnosť! 😊

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne za referenciu! :)

Lenka P.

Lenka P.

Neoverená referencia

Robo je skvelý učiteľ, veľa naučí, vysvetlí, odpovie. Hodiny mame už 3 mesiace a moja angličtina sa zlepšuje vďaka doučovaniu. Je časovo flexibilný, vždy sme sa dohodli. Taktiež zodpovedný, na hodiny mám vždy pripravené materiály, vždy sa dohodneme, čomu sa budeme venovať. Proste super :) spokojnosť na 100%

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne za referenciu! :)

Fotky a certifikáty