Violetta F.

Violetta F.

Odpovedá do 12 hodín, na 88% správ
88% 12 hod
Od 10 €/hod
Prijíma študentov

Violetta F.

Prijíma študentov

Som Violetta, pomôžem vám naučiť sa alebo prehĺbiť vaše znalosti anglického, nemeckého a ukrajinského jazyka. Kurzy vediem individuálne aj v malých skupinách.

  • -
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Popis

Som y Ukrajiny, ale byvam už na Slovensku 5 rokov. Bakalársky titul som získala na Katolíckej Univerzite v Ružomberku, odbor „Učiteľ anglického jazyka a literatúry a nemeckého jazyka a literatúry“.
Rada pracujem s deťmi aj dospelými. Doučujem anglický, ukrajinský a nemecký jazyk. Čo sa týka ukrajinskeho jazyka, tomu sa venujem permanentne, keďže to je môj materksý jazyk. Čo sa týka angličtiny a nemčiny, obom sa venujem premanentne, keďže študujem na vysokej škole, kde s pedagógmi (niektorí sú rodenými hovorcami oboch jazykov) na katedre komunikujem výlučne v angličtine alebo nemčine. Momentálne dokončujem magisterské štúdium.
Keďže som učiteľ, je pre mňa dôležité vidieť pokroky študenta, pretože sa každému osobne venujem a hľadám informácie podľa úrovne študenta. Pre každého študenta vypracúvam individuálne plán hodiny s prihliadnutím na úroveň jazykových znalostí na začiatku hodiny, vekové údaje a stanovené ciele.

Osobné vlastnosti: tolerancia, dochvíľnosť, pracovitosť.

Vyučovacie ciele:

- odstránenie "medzer" v gramatike
- rozšírenie slovnej zásoby
- rozvoj správnej výslovnosti
- systematizácia vedomostí.

Pomôžem aj s domácimi úlohami, esejami a prekladmi.

Fotky a certifikáty