Samuel L. Overená identita

Samuel L.

Overená identita

Samuel L.

Príprava na prijímacie skúšky na medicínu na LF UK , doučovanie na medicínu , prípravné kurzy na medicínu , prijímačky na medicínu

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  5 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 5 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Zodpovedané otázky

Popis

Som súčasným študentom LF UK v Bratislave, kde dosahujem vynikajúce študijné výsledky. Mám niekoľkoročné skúsenosti s prípravou nových uchádzačov o štúdium na našej fakulte a pripravovať študentov ma veľmi baví. Svedčí tomu aj veľká úspešnosť prijatých uchádzačov.

Prípravy realizujem v rámci ,,Nauč sa pomáhať,, - naucsapomahat.sk a aj v nasledujúcom školskom roku budem spolu s mojimi kolegami (študentmi aj absolventmi lekárskych fakúlt) realizovať prípravu na medicínu. Tá je určená na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave a je vhodná pre záujemcov o štúdium všeobecného aj zubného lekárstva.

Súčasťou prípravy sú nami kompletne vypracované podklady, z ktorých sa môžete pripravovať a nemusíte mať žiadne iné doplnkové materiály, pravidelné overovanie vedomostí pomocou testov z konkrétnych otázok, ktoré budú na prijímacích skúškach a osobný prístup s možnosťou vysvetlenia čohokoľvek, na čo sa budete pýtať. Prípravu realizujeme s použitím interaktívnych pomôcok a dbáme na prepájanie vedomostí a klinických korelácií a dlhodobé učenie.

Našou veľkou výhodou je nízky počet uchádzačov v skupine, ako aj garancia, že všetci uchádzači v skupine budú mať záujem o štúdium na LF UK, častokrát sa totiž v praxi stretávame so situáciou, že skupiny uchádzačov sú zmiešané a príprava je teda pre nich neefektívna, tomuto sa u nás vyhnete.

Všetky bližšie informácie aj prihlasovanie na prípravu sú uvedené na hore spomenutej webovej stránke naucsapomahat.sk , kapacita účastníkov je limitovaná.

S našou pomocou sa za minulé roky dostalo na LF UK až 96,96% uchádzačov, môžete byť jedným z nich :) .

Tešíme sa na Vás.

Okrem prípravy na medicínu realizujeme aj školenia prvej pomoci, ktoré zabezpečujú akreditovaní inštruktori a tréneri prvej pomoci, ak by ste mali záujem, tak vieme Vás aj v tejto oblasti zaškoliť.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

4,90 € / 55 min

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Samuel L.

Biológia

Dobrý deň chcem sa opýtať ci mi viete pomôcť otázkou Ďakujem