Katarína G.

Katarína G.

Odpovedá do 12 hodín, na 100% správ
100% 12 hod

Katarína G.

Doučovanie z Angličtiny jednoducho a plynulo

  • 5/5 (hodnotil 1 študent)
  • 5 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Od  14 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 14 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:
Popis Referencie

Popis

Volám sa Katka. Mám 21 rokov a študujem druhý rok na univerzite v zahraničí. Žijem v zahraničí viac ako 7 rokov, takže rozprávam po anglicky každodenne a plynule. Chcela by som doučovať angličtinu lebo vedieť jazyk, otvára nové možnosti a rada by som chcela pomôcť.

S doučovaním mám skúsenosti od strednej školy, myslím že dokážem zaujať študentov rôznymi materialmi. Som zástanca že najlepšie sa dá naučiť variaciou, buď interaktívnymi hrami, konverzáciou, písaním. Jazyk sa dá naučiť ľahko len je potrebné nadobudnúť sebavedomie.

Ponúkam skušobné hodiny online. Je dôležité si sadnúť s daným doučovateľom.

Referencie (1)

Jana M.

Jana M.

Neoverená referencia

Katka je veľmi milý človek :) Každú hodinu, ktorú som s ňou absolvovala, mala vopred pripravenú a každá hodina mala štruktúru. Hodiny boli uvoľnené aj napriek tomu, že som mala stres rozprávať po anglicky. S Katkou som tento blok odstránila, mala so mnou trpezlivosť a ponúkla mi všetko, čo som od hodín očakávala. Prispôsobila hodiny na také témy, ktoré som potrebovala zlepšiť, hľadala rôzne spôsoby, ako mi tému sprostredkovať zaujímavou formou. Katka dokázala pri konverzácii prispôsobiť svoju úroveň angličtiny k tej mojej, čo mi pomohlo začať pekne od základu a každou hodinou pridávať a zlepšovať svoju angličtinu. Mne osobne Katka veľmi pomohla, za čo jej veľmi ďakujem :)