Nikolas S.

Nikolas S.

Prijíma študentov

Nikolas S.

Prijíma študentov

Priateľské lekcie talianskeho, francúzskeho a anglického jazyka pre všetkých

  • Doučuje aj online
  • Od  15 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Popis Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Ciao a tutti! Salut à tous ! Hello everyone!
Som učiteľom anglického a francúzskeho jazyka. Aktuálne pôsobim ako učiteľ anglického jazyka v štátnom školstve. Som absolventom učiteľstva anglického a francúzskeho jazyka na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Som taktiež držiteľom certifikátu z francúzskeho jazyka DALF na úrovni C1. Pochádzam z Talianska a veľmi rád učím aj taliansky jazyk.

Už 7 rokov poskytujem súkromné hodiny TJ, FJ a AJ pre šutdentov aj dospelých, od úplných začiatočníkov (A1) po pokročilých (C1). Počas mojich vysokoškolských štúdií som bol lektorom v dvoch jazykových školách v Banskej Bystrici, kde som vyučoval individuálne kurzy zväčša pre dospelých a stredoškolákov.

Jedna vyučovacia hodina u mňa trvá 60 min. Obsah a metódy vyučovania viem prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek. Celkovo však uprednostňujem neformálny, priateľský prístup. Som komunikatívny a flexibilný. Veľmi rád spoznávam nových ľudí a konverzujem.

Ak sa chceš viac venovať konverzácii a praktickej stránke jazyka, tak neváhaj ma kontaktovať.

Vyučujem spravidla online.

Referencie (1)

Margaret R.

Margaret R.

Neoverená referencia

S Nikolasom mavam hodiny francuzstiny a som velmi spokojna. Zacinali sme uplne od zakladov a teraz uz mozeme spolu aj konverzovat. Nikolas ma individualny pristup a prisposobuje hodiny podla mojich potrieb. Je vidiet ze zil vo francuzsku, vzdy ma uci aj hovorove vyrazy, slangy, a obohati danu temu aj o kulturne a historicke poznatky. Odporucam!

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem 😊

Fotky a certifikáty