Ester H.

Ester H.

Odpovedá do 11 hodín, na 100% správ
100% 11 hod
Prijíma študentov

Ester H.

Prijíma študentov

Doučovanie slovenčiny, angličtiny a nemčiny s nadšením a bez sĺz

Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: poobede, večer
Popis Typy lekcií Zodpovedané otázky

Popis

Ahoj,
volám sa Ester a vítam ťa na svojom profile. Som študentkou učiteľstva slovenského jazyka a literatúry a histórie na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Ponúkam doučovanie predmetov slovenský jazyk a literatúra na všetkých úrovniach (ZŠ, SŠ, príprava na maturity), anglický jazyk do úrovne B2, vrátane (mám dokončenú úroveň C1) - ponúkam aj lekcie zamerané na konverzáciu a komunikáciu v rôznych situáciách a nemecký jazyk - začiatočník (mám úroveň B2) rada pomôžem naštartovať sa a položiť základy.

Ako absolventka SŠ mám čerstvo v pamäti všetky úskalia a ťažkosti, ktorým na hodinách čelíš, a rada ti pomôžem zmierniť tlak a napätie, aby si sa v predmete cítil/a sebavedomejšie. Ak sa chystáš na maturitu, poskytnem ti vlastné rady a učebné materiály, ktoré ti pomôžu odbúrať stres a zvládnuť to s prehľadom. Zo školy mám skúsenosti s doučovaním spolužiakov s rôznymi potrebami.

Myslím si, že kľúčom k úspešnému učeniu a zapamätávaniu si je motivácia a pozitívny vzťah k tomu, čo sa učíme. Preto je pre mňa vždy na prvom mieste pokojná atmosféra a ,,hľadanie zmyslu", teda odpovede na otázku: Na čo mi toto bude? Ak aj nie si študijný typ, zaručene existujú prieniky medzi vecami, ktoré ťa bavia, a predmetom, na ktorom sa spoločne pokúsime popracovať.

Lekcie ponúkam online aj osobne, všetko závisí od spoločnej dohody. Na dĺžke hodiny sa tiež vieme dohodnúť.

Keďže sa hovorí, že teória je dôležitá, ale najlepšou školou je prax, počas hodín budem síce ja tebe odovzdávať svoje vedomosti, ale zároveň budeš učiť aj ty mňa, ako byť flexibilným a kvalitným učiteľom.

Teším sa na teba
(Ak je kalendár plný, prípadne nie sú zverejnené hodiny, napíš mi správu.)

Typy lekcií

Štandardná lekcia

12 € / 55 min

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Ester H.

zámená

dobrý deň, zámená ako podaj -- mi, ju, tebe, zaradujeme medzi osobné základné, alebo privlastnovacie, dakujem.