Timea T. Overená identita

Timea T.

Odpovedá do 48 hodín, na 80% správ
80% 48 hod+
Overená identita
Prijíma študentov

Timea T.

Prijíma študentov

Doucovanie Anglickeho jazyka s Native Speaker lektorkou

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  5 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 5 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Popis

Dobry den,

Volam sa Tímea a ponukam doucovanie deti, studentov a dospelych Anglicky jazyk. Dohodou aj osobne v KE, ale primarne online cez Skype/google meet. Som native speaker, mila a ochotna :) taktiez flexibilna s casom, vacsinou ale doucovanie prejerujem v neskorsich poobednajsich hodinach. Som certifikovana, 13+ rokov som zila v UK. Velmi rada Vas privitam na lekciach :)

Po rezervovaní lekcie Ti pošlem vstupný personal assessment, ktorý vyplníš pred prvou lekciou a na lekcii potom uvidíme na akom leveli sa nachádzaš aby som Ti lekcie pripravila na mieru :) lekcie so mnou budú podporovať správnu výslovnosť, gramatiku, učenie hravou formou, konverzáciu v ANJ a prípravu s jazykom do sveta s rôznymi témami, materiálmi a pomôckami. Okrem doučma si vieš so mnou zakúpiť balíček lekcii o ktorých sa dočítaš viac na mojej Facebook stránke English With Tia alebo na instagrame @englishwitthtia.

Moja metodika výučby je inšpirovaná zo zahraničia cez skúsenosti a niekoľkoročnú prax. Budeme sa učiť z pohodlia domova, online. Vezmi počítač, tablet či telefón a poďme sa učiť spolu, Angličtina je skvelá a bude Ťa baviť!

Lekcie sú k dispozícii aj pre začiatočníkov v Angličtine ale aj pre pokročilých. V začiatočnom kurze sa naučíme základy jazyka aby sme Ťa pripravili na komplexnejší vývoj Angličtiny do budúcna. Pre pokročilých sú lekcie formované tak, aby sme vyvinuli schopnosti Angličtiny už na komplexnejšie úlohy ktoré Ťa pripravia do pracovného, akademického či obyčajného sveta Angličtiny.
Žila a študovala som celý život v Anglicku, vyštudovala Anglický jazyk, dejepis, Španielský jazyk a pedagogiku na Cirencester College a som pripravená do mojej domácej krajiny, ktorá má moje srdce, priniesť niečo unikátne a pestré. Na Slovensku sa momentálne venujem výučbe Anglických klubov v školách a každý deň pomáham študentom s vývojom Angličtiny, spoznať jazyk z toho zábavnejšieho, ľahšieho hľadiska. Prinášam so sebou mnoho skúseností a zručností z Anglicka, ktoré chcem zdieľať s ostatnými a pomaly zlepšiť akademický systém aby som pomohla ľuďom nájsť si vzťah k Angličtine jednoduchším spôsobom.

Typy lekcií

Pokrocili

15 € / 60 min
Skupinove lekcie

Skupina min. 4 (8eur) a max. 8 ludi (5eur)

5 € / 60 min
Studenti

10 € / 60 min
Zaciatocnici

10 € / 60 min