Laura Z.

Laura Z.

Odpovedá do 8 hodín, na 100% správ
100% 8 hod
Prijíma študentov

Laura Z.

Prijíma študentov

Španielčina pre začiatočníkov 🇪🇸 Biológia a chémia pre všetkých

Cena Od 15 €/hod

Popis

Ahojte! Som študentka Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského, kde študujem biológiu. Študovala som na bilingválnom gymnáziu v KE. Ponukám doučovanie zo španielskeho jazyka, biológie a chémie. Hodiny prispôsobujem potrebám žiaka. Všetky materiály, ktoré som nadobudla počas štúdiu poskytnem. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

¡Hola! 👋🏻
Ako bývala študentka španielskeho bilingválneho gymnázia s maturitou na úrovni C1 ponúkam doučovanie najmä pre začiatočníkov.

Štúdium španielčiny mi na začiatku spríjemňoval Enrique Iglesias a pomyslenie na výborne španielske jedlo. Časom sa zo Španielska stal môj druhý domov. Je mi blízka ich temperamentná kultúra, nakoľko som dva mesiace pracovala pri Barcelone. Dennodenne som prichádzala do styku so španielčinou. Vďaka programu Erasmus + sa chystám sa na polročný Erasmus do Valencie.

Ponúkam online doučovanie pre začiatočníkov od úrovne A0. Hodiny vieme prispôsobiť na základe dohody potrebám študenta. Všetky materiály, ktoré som nadobudla počas štúdiu poskytnem.

📧 - laura.zeliznakova(a)gmail.com

Saludos, Laura


Typy lekcií

Štandardná lekcia

15 € / 55 min