Lucia M.

Lucia M.

Odpovedá do 5 hodín, na 100% správ
100% 5 hod
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Lucia M.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Nebudeme si klamať, francúzština nie je jednoduchá, najmä keď sa ju učíš sám.

  • 5/5 (hodnotil 1 študent)
Cena Od 12 €/hod
Doučuje predmety:
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Ale so správnymi trikmi a pomocou je oveľa ľahšie sa ju naučiť.
8 rokov som žila vo Švajčiarsku, kde som napochodovala s nulovou znalosťou francúzštiny. Rýchlo som však pochopila, že učiť sa francúzštinu sám bifľovaním sa z kníh nemá zmysel a tak som zmenila spôsob učenia. Vďaka tomu som konečne začala rozumieť a postupne komunikovať. Aby som moju úroveň ešte posunula a zlepšila môj pravopis, absolvovala som niekoľko kurzov, až kým som sa vypracovala na Diplomovanú tlmočnícku a lektorku.
Francúzština sa stala mojou vášňou. Je melodická a krásna. Radosť ňou hovoriť. Preto by som sa rada o ňu podelila aj s tebou a posunula ti všetky pomôcky, ktoré som v zahraničí získala.
Pred tým ako začneme s doučovaním ti zašlem krátky dotazník s otázkami, ktoré mi pomôžu zistiť tvoju jazykovú úroveň ako aj tvoje potreby či požiadavky. Vďaka tomu sa budem môcť adekvátne pripraviť a tak nebudeme strácať čas na našej prvej hodine 😊

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Zadarmo / 45 min
Štandardná lekcia

12 € / 55 min

Referencie (2)

+ Pridať referenciu
Betty V.

Betty V.

10 odučených lekcií

Francúzštinu som sa snažila naučiť už dlhšie - ako samouk, s rôznymi lektormi (aj rodenými hovoriacimi), na rôznych slovenských aj zahraničných platformách. Cítila som sa však stále ako večný začiatočník. Lucia už len samotnou komunikáciou a prípravou na našu prvú hodinu tromfla všetkých mojich doterajších doučovateľov. Hneď na prvej hodine mi značne znížila frustráciu z môjho doterajšieho učenia sa francúzštiny - plynulo nadviazala na to, čo už viem a dala mi praktické tipy a triky na trénovanie tých oblastí, ktoré mi nejdú. Keďže Luciin prístup je naozaj personalizovaný, efektívny a zameraný na prax, mám veľkú nádej, že čoskoro tento jazyk už nebude pre mňa limitom, ale práve naopak, otvorí mi ďalšie možnosti. Ak chcete robiť rýchle pokroky s ľahkosťou a radosťou, jednoznačne odporúčam práve túto lektorku!

Katarina P.

Katarina P.

5 odučených lekcií

Veľmi milá slečna, všetko vysvetlené a zrozumiteľné pre mňa ako úplného začiatočníka. Veľmi pekne ďakujem za prvú hodinu a teším sa na ďalšiu.

Odpoveď doučovatela:

Ja ďakujem Vám a tiež sa teším na našu ďalšiu lekciu :)

Fotky a certifikáty