Karol T.

Karol T.

Odpovedá do 12 hodín, na 100% správ
100% 12 hod
Prijíma študentov

Karol T.

Prijíma študentov

lekcie hry na elektrickú gitaru s moderným prístupom

Cena Od 25 €

Popis

Ponúkam lekcie hry na elektrickú gitaru s moderným, efektívnym a individuálnym prístupom (Jazz, rock, blues, funk, fusion, pop,...), výučbu hudobnej teórie, harmónie a improvizácie, poprípade jazzovej histórie. Ako aktívny hudobník pôsobím vo viacerých hudobných projektoch a formáciách, kde som nadobudol skúsenosti s interpretáciou rôznych hudobných žánrov, ktoré rád odovzdávam ďalej. S výučbou gitary mám bohaté skúsenosti, či už na ZUŠ (prax od roku 2016), alebo súkromne. Vyučujem aj online. Mám tiež skúsenosti s nahrávaním v profesionálnych štúdiách a viem tiež poradiť s výberom gitár, aparátu, s efektami a zvukovou technikou.

Mám vysokoškolské vzdelanie (Mgr. art.) na Hudobnej a Umeleckej Akadémii Jána Albrechta v Banskej Štiavnici, kde som študoval jazzovú gitaru pod vedením Mgr. art. Michala Bugalu. Absolvoval som tiež rôzne jazzové kurzy, workshopy, dielne a súkromné hodiny u hudobníkov ako: Klaudius Kováč, Martin Uherek, Róbert Ragan Jr., Oskar Rózsa....

PONÚKAM:
- pochopenie hudobných súvislostí – prepojenie teórie s praxou,
- rôzne druhy techniky hry a žánrové špecifiká,
- tvorba a práca s tónom, melodická a motivická práca, zdokonaľovanie sa v rytme,
- kompletný prehľad stupníc, akordov, rozložených akordov a ich logických prstokladov,
- orientácia na hmatníku, čítanie akordických značiek a moderný notový zápis,
- hranie podľa sluchu a improvizácia, práca s nahrávkami a transkripciami,
- čítanie gitarových tabulatúr, nôt a práca s notačným softvérom,

Moja hodina trvá 60 minút. Vyučujem prezenčne, buď vo vlastných priestoroch v Kremnici, alebo (po dohode) aj u vás doma (max okres ZH, ZC, ZV, TR), alebo tiež aj ONLINE. Na veku a úrovni hry (začiatočník-pokročilý) nezáleží . Mojím cieľom je vzbudiť predovšetkým lásku k hudbe a k nástroju. Platí sa po skončení hodiny. Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať, či už telefonicky, SMS alebo mailom.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

25 € / 55 min