Zdenka S.

Zdenka S.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Zdenka S.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Rozprávajme po francúzsky (začiatočníci, pokročilí, príprava na maturitu, DELF, DALF, business, konverzácia)

Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:

Popis

Bonjour,

volám sa Zdenka a ak si aj Vás našla láska k francúzštine a chcete sa vedieť dohovoriť na vašich potulkách alebo sa pripraviť na skúšky, som tu pre Vás.

Moja francúzska cesta začala ešte na gymnáziu. Absolvovala som štúdium na Ekonomickej univerzite v odbore zahraničný obchod a neskôr na Univerzite Mateja Bela aj odbor prekladateľstvo a tlmočníctvo. Mám tiež medzinárodný certifikát DALF C1. Pracovala som pre francúzske výrobné spoločnosti a od roku 2016 pracujem samostatne ako prekladateľ, tlmočník a lektor francúzskeho jazyka.

Na našich hodinách sa porozprávame aj o živote vo Francúzsku a po francúzsky:-) Francúzsko mám precestované krížom-krážom vďaka mojim francúzskym priateľom, bývalým kolegom a mojej francúzskej rodine. Jazyk, to nie sú len slovíčka a gramatika, je to kultúra, gastronómia, zvyky, piesne, tradície...Francúzi jednoducho vedia, ako si užívať život, hovoríme tomu aj "le savoir-vivre".
Ste pripravení objavovať francúzsky svet ? Oui ?
Rada budem súčasťou práve tej vašej francúzskej cesty.
A bientôt.
Zdenka
Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Na prvej zoznamovacej hodine zistíme, či si budeme vzájomne sympatickí :-) pretože aj to je dôležité pre dobrý priebeh hodín a priblížime si, ako naše hodiny budeme viesť čo do obsahu a formy. Materiály poskytnem v elektronickej forme.

Zadarmo / 30 min
Štandardná lekcia

20 € / 60 min
Skupinový kurz

(2-4)

15 € / 90 min
Francuzsky jazyk

Standard

15 € / 45 min