Adriána B.

Adriána Brunclíková
Účet overený:
 anglický jazyk, angličtina, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - pokročilý
 Vráble
 952 01 (Dyčka)
  7€ - 8€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  50% zodpovedaných správ
  3h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte :)
Ponúkam doučovanie angličtiny pre deti v predškolskom veku, žiakov základných škôl, pre stredoškolákov pripravujúcich sa na maturitu ale i pre kohokoľvek s chuťou učiť sa anglický jazyk. :)
Som absolventkou 1.stupňa vysokoškolského štúdia odboru anglický jazyk a kultúra /prekladateľstvo,tlmočníctvo/ .
Pred štúdiom na vysokej škole v Nitre som po 9 mesačnom pomaturitnom štúdiu z anglického jazyka absolvovala štátne skúšky na úrovni C1. Angličtina je mojou srdcovou záležitosťou a veľmi rada sa podelím so svojimi znalosťami a skúsenosťami :)

Práve prostredníctvom tejto webstránky som si doučovanie angličtiny doslova zamilovala. Napredovanie a pokrok ´mojich študentov´ je pre mňa najväčšou radosťou a zadosťučinením, že moja ´práca´ má zmysel a niekomu veľmi pomáha . Samozrejme, že človek sa učí celý život a takisto sa pri každom mojom študentovi učím niečo nové a stále verím, že v tom budem len a len napredovať a získavať nové znalosti a skúsenosti.
Preto neváhajte a kontaktujte ma :)

Mám skúsenosti s prácou učiteľky v materskej jazykovej škole s vyučovacím jazykom anglickým pre deti od 2 do 6 rokov. Deti v tomto veku sú najviac schopné vnímať cudzí jazyk. Len málo rodičov vie, že prvých 6 rokov dieťaťa predstavuje významné obdobie z hľadiska získavania poznatkov a vedomostí.Mám skúsenosti s výukou aj takýchto detičiek a veľmi rada s nimi pracujem :)Referencie

Adrika je veľmi milá. Moja dcéra k nej chodí veľmi rada. Určite odporúčam na doučovanie anglického jazyka.

Martina Š. - 05.06.2017

Aďka je velmi mila doucovatelka. Mojej dcere velmi pomaha s anglictinou,od kedy sa jej venuje dcera si anglictinu aj oblubila a vyrazne sa jej zlepsili vysledky v skole. Mala som tu cest ju osobne spoznat aj v anglic.skolke kde chodila moja druha dcerka. Vrelo odporucam.

Ruzena H. - 16.01.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu