Adriána B.

Adriána Brunclíková
Účet overený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - začiatočník
 Vráble
 952 01 (Dyčka)
  6€ - 7€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  70% zodpovedaných správ
  9h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte :)
Ponúkam doučovanie angličtiny pre deti v predškolskom veku, žiakov základných škôl, pre stredoškolákov pripravujúcich sa na maturitu ale i pre kohokoľvek s chuťou učiť sa anglický jazyk. :)
Angličtina je mojou srdcovou záležitosťou a veľmi rada sa podelím so svojimi znalosťami a skúsenosťami :)

Práve prostredníctvom tejto webstránky som si doučovanie angličtiny doslova zamilovala. Napredovanie a pokrok ´mojich študentov´ je pre mňa najväčšou radosťou a zadosťučinením, že tento job má zmysel a ľudom pomáha napredovať v anglickom jazyku, ktorý je v dnešnej dobe veľmi dôležitý a stretávame sa s ním takmer na každom kroku.

Preto neváhajte a kontaktujte ma :)Referencie

Aďka je veľmi milá a dobrá doučovateľka.V škole sa mi výrazne zlepšili známky,výslovnosť a aj chápanie učiva.Vždy je dobre naladená a doučuje s úsmevom na tvári.Aj rodičia sú spokojní.Môžem len odporúčiť.

Lenka Š. - 16.1.2018

Adrianu mozem len odporucit, najprv mi zacal k nej chodit na hodiny starsi syn, potrebujem hohopripravit pripravit a doladitt na prij.skusky z aj, od neho prisli len same pozitiva, kedze sa venuje len jemu a nedostatkom, kt. v ucivach ma. Po case som dala aj mladsieho na doucovanie a myslim, ze je to jedna z mala, pre neho "pani ucitelka", kt. ho dokaze zaujat ucenim. Co sa tyka casu, ochota je vzdy sa dohodnut na tom spravnom.

Daniela H. - 25.10.2017

Adrika je velmi dobra. Moj syn k nej s radostou chodi a musim povedat ze odkedy k nej chodi na doucovanie tak jeho znamky z anglictiny sa zlepsili. Takze odporucam Vam Adriku je fakt dobra

Jana S. - 25.10.2017

Z množstva ponúk na anglický jazyk som si vybrala práve Adriku a toto rozhodnutie neľutujem. Je vždy usmiata, ochotne a s trpezlivosťou vysvetlí všetky moje otázky. Veľa sa pýtam, pretože sa učím angličtinu od základov a je veľmi dôležité, aby učiteľ od začiatku zaujal a získal pozornosť svojho žiaka a Adrika to dokáže. Angličtinu učí s radosťou a od srdca, čo vidno na mojich výsledkoch. Na každú hodinu s ňou sa veľmi teším a nevadí mi ani dochádzanie do Vrábel. Je časove flexibilná a vždy si na mňa nájde čas. Ak zvažujete, že sa začnete učiť anglický jazyk alebo potrebujete doučovanie, tak doporučujem kontaktovať Adriku.:):)

Viera J. - 17.8.2017

Adriana sa venuje svojim študentom na 100%. Keď som k nej začala chodiť mala som dosť strohú slovnú zásobu, veľmi mi pomáha pri doučovaní anglického jazyka. Som veľmi rada, že som ju mala možnosť spoznať. Môžem len odporučiť!

Natália V. - 15.8.2017

Adrika je veľmi milá. Moja dcéra k nej chodí veľmi rada. Určite odporúčam na doučovanie anglického jazyka.

Martina Š. - 5.6.2017

Aďka je velmi mila doucovatelka. Mojej dcere velmi pomaha s anglictinou,od kedy sa jej venuje dcera si anglictinu aj oblubila a vyrazne sa jej zlepsili vysledky v skole. Mala som tu cest ju osobne spoznat aj v anglic.skolke kde chodila moja druha dcerka. Vrelo odporucam.

Ruzena H. - 16.1.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu