Petra L.

Petra Lukovská
Účet overený:
anglický jazyk, francúzsky jazyk
Žiar nad Hronom, Zvolen, Banská Bystrica, 965 01, 960 01, 974 01
100% zodpovedaných správ
8h priemerná rýchlosť odpovede

Študujem medzinárodné vzťahy a už 8 rokov sa venujem doučovaniu anglického a francúzskeho jazyka. Z anglického jazyka mám certifikát CAE (úroveň C1) a tiež certifikát FCE (úroveň B2). V oboch som získala známku A. Z francúzskeho jazyka mám certifikát DALF C1 (známka 87,5/100) a certifikát DELF B2 (známka 86/100). Študovala som 2 semestre vo Francúzsku v rámci mobility Erasmus. Počas štúdia na gymnáziu som sa pravidelne zúčastňovala jazykových súťaží v celoštátnych kolách.

Doučovania prispôsobujem potrebám študenta, kladiem veľký dôraz na pevné osvojenie si preberanej látky a pravidelne so študentom konzultujem jeho návrhy na zlepšenie kvality výuky. Vyučujem gramatiku, konverzáciu či správnu výslovnosť v jazyku.Referencie

Táto milá a neskutočne trpezlivá osôbka doučovala moju dcéru z angličtiny. Neviem ako to dokázala, ale dnes už moja dcéra,nielenže nosí domov oveľa lepšie známky z angličtiny ako zo slovenského jazyka ale ju to aj nesmierne baví. (V súčasnej dobe sa pripravuje na ďalšiu olympiádu.) Ďakujem ti Peťa.

Radoslav M. - 16.11.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu