Marián B.

Marián Brezina
Účet overený:
 anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk, dejepis, nemecký jazyk - začiatočník, nemecký jazyk - zš
  Spišská Nová Ves
 052 05 (Spišská Nová Ves)
  3€ - 7€ za 60 minút
  poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte.

Volám sa Marián a angličtine sa venujem už od malička. Som držiteľom certifikátu úrovne C1-C2 (všeobecná štátnica), čo je dôkazom toho, že moje jazykové schopnosti (gramatické ako aj ústne) sú na úrovni rodáka z anglicky hovoriacej krajiny. V tomto kurze som aj získal skúsenosti doučovaním ostatných spolužiakov, ktorí tento kurz navštevovali. Som schopný Vám pomôcť v gramatike až do úrovne C2 a naučiť vás rozprávať plynule po anglicky so správnou výslovnosť a prízvukom.

Viem Vás pripraviť na medzinárodne uznávane certifikáty ako TOEFL, IELTS, Cambridge English tak, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Taktiež Vám pomôžem zlepšiť Vaše konverzačné schopnosti na voľnú tému, alebo ak sa potrebujete zlepšiť v konkrétnom odvetví, napr. biznise, tak pre Vás pripravím vhodnú konverzáciu na túto tému.

Ak si chcete zlepšiť Vašu angličtinu v pozitívnom, príjemnom a povzbudzujúcom prostredí bez strachu z pomýlenia, stačí napísať :)Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu