Boris B.

Boris Baranec
Účet overený:
 návrhové vzory, Excel, matematika, Python, VBA Excel, JAVA programovanie, objektovo-orientované programovanie, zadania excel, Visual Basic for Application, SQL, VHDL, programovanie, Visio, anglický jazyk - pokročilý, dátové štruktúry a algoritmy, design patterns
  Bratislava a okolie
 851 02 (Bratislava)
  25€ - 30€ za 60 minút
  večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  3h priemerná rýchlosť odpovede

Som inžinier a odchovanec FIIT STU a Java programator na plny uvazok, ktory ma radost zo vzdelavania druhych v matematike ci programovani.

Ak hladas pre seba kvalitu, ale zaroven je pre teba cena mojich hodin naozaj vysoka, zober aj svojich spoluziakov a vyjde vas to na jedneho lacnejsie. A mozno sa v takom pripade vybavi aj profesionalne zariadena ucebna v centre Bratislavy.Referencie

Ahojte, aj ja sa pridavam k ostatnym, s Borisom som riesil doucovanie Javy (v Jave som bol uplny zaciatocnik, zato som mal skusenosti s inymi programovacimi nastrojmi) a Boris ma velmi rychlo zorientoval, vtiahol do svety Javy. Taktiez sme sa dohodli aj na rieseni inych uloh a vyziev z oblasti paralelnych procesov a vlakien a vytazenia operacneho systemu. Je velmi priatelsky, ochotny, ustretovy. Profesionalny pristup a velmi rychlo reagoval na to co som potreboval. Boris este raz vdaka a dufam, ze sa este stretneme.

Karol C. - 26.1.2017

Borisa veľmi odporúčam! Vytvoril niekoľko skrípt v pythone pre analýzu v mojej dizertačnej práci vo veľmi rýchlom čase. Pomohol mi s nekonvenčnou úlohou (na ktorú sa nikto iný neodhodlal), bol veľmi profesionálny a priateľský.

Veronika V. - 17.1.2017

Boris, super priateľský chlapík, ktorý má všestranný rozhlad v IT sektore a svoje know-how vie posunúť aj Vám. Perfektne vysvetlil C/C#, udp komunikáciu, TCP/IP vrstvy, smerníky, flow charty a mnoho iných tém. Doučovanie sa nieslo v príjemnej atmosfére, so študentom pracuje trpezlivo tak, aby na riešenie prišiel sám a tak rozvíjal svoje zručnosti. Vrelo odporúčam.

Jakub K. - 22.11.2016

Odporúčam, skvelé a užitočné doučovanie, čisté vysvetlenie, dobrá komunikácia, priaťeľský prístup. Za dve hodiny, vysvetlil veľké množstvo vecí. Odpovedá rýchlo na správy.

Krisztian T. - 9.11.2016

Určite odporúčam, ochotne vysvetlil všetko s čím som mala problém, nechal ma aktívne sa zapojiť a prísť na riešenia aj samú :)

Michaela M. - 2.11.2016

Môžem len odporučiť. Skvelé dve hodiny programovania, po ktorých som tento predmet začala vnímať úplne inak. Všetko pekne vysvetlené, na všetkom sme pracovali spoločne. A bonus k tomu- príjemná atmosféra :)

Iveta V. - 2.11.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu