Rozvoj (nielen) matematického mysleniaStanislava S.

Stanislava Sojáková
Účet overený:
matematika
Doučuje aj cez skype / internet
14€ - 24€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
10h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,

Výuke sa venujem sedemnásty rok. Mám bakalára z matematiky, študovala som aj kognitívnu vedu, kde som sa zaoberala výučbou zlomkov. Učila som v škole, viedla krúžky a pomáhala pri organizácii medzinárodných matematických súťaží. Môžem sa venovať aj študentom, ktorí idú podľa anglického alebo nemeckého programu.

Ponúkam prvú hodinu skúšobnú, tam si ujasníme, či sa naše predstavy dajú zladiť. Cena dohodou, v závislosti od frekvencie, počtu hodín za sedenie, lokality, dĺžky prípravy a Vašich možností, v blízkosti zadaného rozpätia; som však ochotná robiť aj výnimky, hlavne pri výbornej spolupráci.

Teším sa na Vaše správy.

StanislavaReferencie

Stanka je veľmi zodpovedná, snaživá a spoľahlivá osoba. Moju dcéru doučovala 2 roky matematiku,pričom cieľom bolo obohatenie a prehĺbenie jej matematických poznatkov získavaných počas vyučovania na prvom stupni ZŠ. Zameriavala sa teda hlavne na riešenie problematickejších a náročnejších úloh. Stanka neučí mechanicky počítať, ale pri vyučovaní aplikuje rôzne pomôcky, čím dokáže dieťa nielen zaujať, ale aj rozvíjať jeho logické myslenie a predstavivosť. Stanku môžem len a len odporučiť.

Adriana D. - 18. 10. 2019

Pani Stanislava je výborná doučovatelka.Mali sme ozaj veľké problémy s dcérou ohľadom Matematiky vystriedali sme veľa doučovatelov ale až Pani Stanka bola tá ktorá nám pomohla.Môžem iba vrelo odporučiť.

Maria T. - 21. 12. 2017

Stanislava ma doučovala matematiku necelé dva mesiace a za ten čas ma bola schopná naučiť celý stredoškolskú štatistiku,calculus a prejsť až na vysokoškolskú úroveň týchto učív, od základných derivácii až po diferenciálne rovnice. Je veľmi spoľahlivá, pripravuje sa na hodiny a efektívne mi vedela všetko úplne od základu vysvetliť. Jej najlepšiu vlastnosťou je podľa mňa to, že si vie všimnúť kde v základných vedomostiach má študent medzery, čo výrazne dopomáha k lepšiemu pochopeniu matiky vo všeobecnosti.Dôležitá pre mňa bola tiež jej časová flexibilita a prispôsobivosť, čo mi umožnilo sa naučiť všetko čo som potreboval za krátky čas.

Adrian S. - 16. 7. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu