Ivana G.

Ivana G.

Odpovedá do 9 hodín, na 90% správ
90% 9 hod

Ivana G.

Som Slovenka žijúca vo Francúzsku a špecializujem sa na výučbu francúzštiny pre Slovákov a Čechov cez skype.

  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: poobede
Preferované časy: poobede
Doučuje predmety:
Popis Referencie Fotky & certifikáty Blogy

Popis

Bonjour ! Lektorkou francúzštiny cez skype som už vyše 8 rokov. Tento krásny jazyk som vyštudovala a vyučujem priamo z Francúzska, kde dlhodobo žijem.
Nadšenie a znalosti tohto jazyka som za tú dobu preniesla na mnoho mojich študentov, ktorí sa vzdelávajú z pohodlia domova.
Program lekcie je zostavený pre každého študenta individuálne, podľa toho, v čom sa chce zlepšiť.

Vyučovanie jazyka je mojou záľubou. Keďže žijem vo Francúzsku, vyučujem aj frázy súčasnej francúzštiny, ktoré ešte nestihli prísť do našich učebníc.
Som absolventkou VŠ v odbore francúzština vo sfére podnikania a mám certifikát učiteľa francúzštiny absolvovaný vo francúzskej vzdelávacej inštitúcií CAVILAM. Absolvovala som polročné štúdium na Université de Bretagne-Sud vo Francúzsku. Mám ukončené 5-ročné bilingválne francúzske gymnázium.

Referencie (13)

+ Pridať referenciu
Martina J.

Martina J.

Neoverená referencia

Francúzky jazyk ma vždy priťahoval, učila som sa ho v kurze, aj súkromne so študentkou francúzštiny, ale akosi to nebolo efektívne. Až keď som začala vyučovanie s p. Ivanou cez internet, vtedy som sa pohla rýchlo dopredu. Po dvoch rokov štúdia je moja francúzština tak slušná, že som nedávno dokázala v Paríži plynulo komunikovať, za čo Ivanke veľmi ďakujem, lebo je jednoducho úžasná učiteľka, ale aj príjemná žienka s charizmou. Ešte raz veľká vďaka. Martina J.

Ľubica L.

Ľubica L.

Neoverená referencia

Vrelo odporúčam Ivanu. Ak sa chcete učiť, alebo zdokonaliť vo francúzštine jednoznačne je skvelý pedagóg. Stále usmiata, pozitívne naladená, milá, spoľahlivá, systematická. Neváhajte!!!

Peter S.

Peter S.

Neoverená referencia

Maximálna spokojnosť, odporúčam všetkým tým čo sa chcú niečo naučiť. Ako lektorka na stupnici od 1-5 dávam hodnotiace číslo 6 . Vždy dobre naladená ,ústretová. Ďakujem

Marek N.

Marek N.

Neoverená referencia

Maximálna spokojnosť, odporúčam Ivanku ako lektorku každému kto má seriózny záujem o fr. jazyk. Profesionalita, flexibilnosť vo všetkých smeroch, stále dobre naladená. Ďakujem

Peter K.

Peter K.

Neoverená referencia

Dobrý deň, ak sa chce niekto zdokonaliť alebo naučiť francúzsky jazyk tak Ivanka je veľmi dobrá voľba. Pretože ja som mal základy francúzštiny zo základnej školy. A to sú už pekné roky kedy som sa francúzštinu učil. Potom som sa vrátil ku francúzštine a Ivanka bola až tretia lektorka ktorú som oslovil. A úprimne vybral som si veľmi dobre. Ivanka je spoľahlivá,svedomitá,presná a nemám s ňou žiadny problém. Po roku učenia s ňou som navštívil Francúzsko a po roku som sa už dokázal dohovoriť s francúzmi, napr. keď som sa pýtal na informáciach a niečo hľadal a to dokonca dvakrát. Po druhom roku učenia som opäť navštívil Francúzsko a kupoval som lístok. Pani som dokázal povedať čo chcem, že mám len 10 eur a či tam nemá niečo za 10 eur pretože som viac nemal pri sebe. A v pohode som si poradil. Výuka cez skype je dobrá voľba, sám vidím ten pokrok, z hodiny na hodinu. Naozaj vrelo odporúčam. A ešte jedna vec, neviem ani ako dlho už vedieme hodiny po francúzsky a je to super. Takže neváhajte a oslovte Ivanku, veď predsa prvú hodinu máte zadarmo :)

Fotky a certifikáty

Blogy (1)

Zjednodušené čítanie - začnite čítať knihy po francúzsky!

Aktuálne ročné obdobie priam volá po príjemnom zahriatí na duši pri príjemnej knihe. Čo tak spojiť príjemné s užitočným - zaobstarať si nejakú novú knižku, pri ktorej sa ponoríte do príbehu a…