Zofia Z.

Zofia Zaludkova
Účet overený:
nemecký jazyk, nemčina, business deutsch, nemčina v zdravotníctve
Michalovce, Humenné, Sobrance, 07101, 06601, 07301
Doučuje aj cez skype / internet
100% zodpovedaných správ
6h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, ponúkam individuálne doučovanie pre deti, študentov a dospelých z nemeckého jazyka, špecializujem sa na doučovanie začiatočníkov, mierne pokročilých a aj pokročilých. V ponuke sú: individuálne lekcie komunikácie alebo gramatiky, príprava na maturitu (B1,B2), príprava na skúšku z gramatiky na VŠ, testy, nemčina v zdravotníctve, nemčina pre opatrovateľky, príprava na pracovné pohovory v Nemecku, alebo Rakúsku a prekladateľské služby z NJ a do NJ. V prípade záujmu je možné aj vyučovanie cez Skype alebo Viber. Dĺžka vyučovacej hodiny a jej priebeh je založená na dohode so záujemcom. Skúseností mám s doučovaním študentov rôznych vekových kategórií – žiakov, študentov aj dospelých. Pripravila som svojich absolventov úspešne na maturity, skúšky aj certifikáty, pomohla som k lepšej známke na vysvedčení alebo pri príprave na pracovný pohovor. V letných mesiacoch ponúkam aj intenzívnejšie kurzy nemeckého jazyka.Referencie

Hodiny so Žofiou sú jednoducho úžasné, veľmi sa mi páči jej príprava na hodiny. Preberáme slovnú zásobu v rámci nemčiny v zdravotníctve, oceňujem prípravu na hodiny ako aj vypracovanie materiálov a rôznych cvičení, ozaj môžem povedať, že hodiny sú šité na mieru podľa potrieb a požiadaviek študenta. Každá hodina je zaujímavá, zasiela mi aj linky na rôzne videa a k ním ma vypracované cvičenia a slovnú zásobu, za čo má ďalšie plusové body :-)

Tina - 9.7.2018

skutočne individuálny a profesionálny prístup. Na každú hodinu pripravuje materiály, je veľmi trpezlivá pri vysvetľovaní a precvičovaní - každá hodina je zaujímavá a aj zábavná. :) Určite odporúčam.

Peter - 18.6.2018

Ďakujem za skvelé hodiny nemčiny a za super prípravu na prácu v Rakúsku

Ivana C. - 6.5.2018

Na hodinach mozete ocakavat profesionalitu, odbornost, trpezlivost, vsestrannost a skvelu atmosferu. mMozem len odporucat!!!

Petra B. - 8.3.2018

Žofia je jedna skvelá nemčinárka, kurz s ňou nemčina v zdravotníctve ma veľmi baví. Spoločne sme zvládli prípravu na certifikát B1, ktorý som úspešne zvládla. Hodiny máme 3krát v týždni, vždy sa naučím rôzne veci či z gramatiky alebo slovnú zásobu ozaj potrebnú, keď chcete pracovať v zdravotníckom zariadení. Hodiny nikdy nie sú nudné, veľa rozprávame, odstraňujeme konverzovaním moje nedostatky, veľmi - veľmi oceňujem prípravu na hodiny. A určite sa nebudém báť certifikátu B2

Jana B. - 23.1.2018

Veľmi ústretová, ochotná, milá, šikovná a trpezlivá osôbka. Pre moju zaneprázdnenosť ma doučovala cez Skype. Množstvo učebného materiálu širokého zámeru v cene. Vždy pozitívne a povzbudivo naladená, aj keď som už v slabých momentoch nad sebou (v mojich 46r.) lámala palicu. Doháňala so mnou gramatiku, dolaďovali sme tvorenie viet a všetko dôležité pre získanie Goethe Certifikátu level B2. A výsledok? Predsa bestanden :)

Melka M. - 26.11.2017

Maximálna spokojnosť, môžem len odporúčať každému kto má seriózny záujem o nemčinu. Profesionalita, flexibilnosť vo všetkých smeroch, stále vždy dobre naladená, kopec materiálov z rôznych oblastí, čiže kopec nových vedomostí

David B. - 20.11.2017

Skvelá učiteľka, vždy perfektne naladená, páči sa mi príprava a pestrosť výučby. Myslela som, že minulé časy nikdy nepochopím ako aj predložky, našťastie som natrafila na super učiteľku a teším sa na ďalšie veci z gramatiky

Zuzana Z. - 20.11.2017

Žofia má profesionálny prístup a skutočne k výučbe pristupuje zodpovedne. Je veľmi ústretová a trpezlivá. Chodím k nej na nemčinu vyše rokaa som veľmi spokojná, môžem len odporúčať!

Gabika P. - 26.6.2017

Žofia vyučuje môjho syna Jurka niekoľko mesiacov, veľmi oceňujem prístup a ochotu vyjsť v ústrety. Synčeka hodiny veľmi bavia, hodiny sú zamerané na rozprávanie s čím mal syn veľké problémy. Na hodiny sa vždy teší, chodí na ne s radosťou, čo zas teší nás s manželom

Jana D. - 15.6.2017

Som veľmi rada, že som natrafila na takú úžasnú doučovateľku, nemčinu som mala síce na strednej škole ale nejak veľmi som sa jej nevenovala, zdala sa mi ťažká a nudná. Teraz som na vysokej a mam z nemčiny aj zápočet a aj skúška v tomto a potom aj v ďalších ročníkoch, našťastie mám super doučovateľku a zápočet v zime a som úspešne zvládla teraz sa pripravujeme na skúšku. Oceňujem prípravu na každú hodinu, keď mi je niečo nejasné, tak mi to Žofia vysvetlí rôznymi spôsobmi, je veľmi milá a ústretová.

Zuzana H. - 12.5.2017

Hodiny nemčiny sa mi veľmi páčia som nadmieru spokojná, oceňujen profesionálny prístup, prípravu na hodinu a celkový priebeh hodiny. Čo sa týka rozprávania v nemčine vždy som mala strach povedať niečo v nemčine ani neviem ako ale na Žofkinych hodinách som ten strach-blok prekonala a už konverzáciu v nemčine beriem ako samozrejmosť, rada robím rôzne konverzačné úlohy, páči sa mi výučba gramatiky formou konverzácie, jednoducho celé vyučovanie je super!

Kamila B. - 4.4.2017

Žofia jec výborná učiteľka, potrebovala som sa naučiť nemčinu ako opatrovateľka, keďžebnie som nejaký extra talent na jazyky dosť som mala z nemčiny strach. Hodiny boli založené na konverzácii rôzne otázky a odpovede, videá z oblasti opatrovníctva s rôznymi situáciami, ozaj perfektné hodiny.Žofia je človek, s veľkou trpezlivosťou ochotou pomôcť a vysvetliť viackrát ak treba. Hodiny sú pestré vždy sa na ne teším momentálne máme vyučovanie cez Skype

Barbora Z. - 18.3.2017

Hodiny nemčiny sú vždy zábavné a super. Vyhovuje mi individuálny prístup a hlavne dôraz na komunikáciu, vďaka ktorej sa cítim istejšia keď mám rozprávať. Čo je pre mňa dôležité keďže pracujem v Rakúsku. Je vidieť, že práca, ktorú robí ju baví a preto sa ju snaží robiť čo najlepšie.Už sa teším na ďalšiu hodinu nemčiny.

Maria S. - 16.3.2017

Výborná učiteľka, ochotná všetko vysvetliť aj viacķrát ak je treba

Ivana T. - 16.3.2017

Žofia je spoľahlivá dá sa s ňou dohodnúť na čase výučby, zameria sa na učivo presne ako potrebujem a vie ho podrobne vysvetliť. Som veľmi spokojný s doučovaním, keďže vyučovanie prebieha cez Skype, zasiela mi kopec materiálov v elektronickej podobe nie len gramatické cvičenia ale rôzne cvičenia aj na konverzáciu.

Martin F. - 14.3.2017

Hlavne oceňujem individuálny prístup a prípravu, taktiež trpezlivosť, ktorá je v mojom prípade nevyhnutná:-). Výborne vie pripraviť človeka ak sa chystáte do nemecky hovoriacej krajiny za prácou. Na doučovaní sa človek nenudí.

Jan K. - 22.2.2017

Výborná, milá, flexibilná, vie všetko super vysvetliť, vždy nachystaná, pohotová a hlavne má veľa trpezlivosti a ozaj vie super pripraviť každého, kto sa chystá vycestovať za prácou do zhraničia

Alexandra H. - 21.2.2017

Hodiny ma bavia, učivo veľmi dobre vysvetlené a ešte viac precvičené, Žofia je osoba s ktorou sa mi veľmi dobre komunikuje, oceňujem jej trpezlivosť a ústretový prístup.

Marta P. - 6.2.2017

Veľmi milá učiteľka, chodila som ku nej viac než rok na súkromné hodiny z nemčiny, pripravila ma na maturitu B2, prechádzala so mnou cvičenia, texty, aktívne sme komunikovali a venovala sa aj poctivo opakovaniu učiva :) vrelo odporúčam ! :)

Simona P. - 16.1.2017

Vrelo odporučam , oceňujem pristup, trpezlivosť a prípravu. Veľmi mi pomohla aj pomáha s nemčinou :)

Martina M. - 15.1.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu