Martina F.

Martina Freňáková
Účet overený:
 španielsky jazyk, španielčina
  Celá SR, via Skype
 080 01 (Prešov)
  8€ - 10€ za 60 minút
  poobede, večer, víkend,
  100% zodpovedaných správ
  2h priemerná rýchlosť odpovede

MOMENTÁLNE DOUĆUJEM LEN CEZ SKYPE.

Naučím príp.doučím španielsky jazyk všetkých úrovní individuálne aj v menších skupinách. Naučím gramatiku, konverzáciu či pripravím na maturitu/prijímacie pohovory na VŠ či jazykovú skúšku DELE. Študovala som tlmočníctvo a prekladateľstvo a absolvovala som aj študijný pobyt v Španielsku. Mám niekoľkoročnú prax s doučovaním, som učiteľkou na SŠ a lektorkou na jazykovej škole. Prispôsobím sa požiadavkám študenta. Materiály mám, nie je potrebné zakupovať učebnicu. Pre bližšie info ma neváhajte kontaktovať. Teším sa na vás :) Cena 8eur/1hodina/skype.Referencie

Veľmi oceňujem ochotný, trpezlivý a najmä profesionálny prístup, v ktorom sa odzrkadľuje množstvo skúseností z praxe. Hodiny sú vždy využité v maximálnom rozsahu, sú veľmi prínosné a podnetné, a taktiež veľmi logicky rozdelené v rámci gramatiky a konverzácie. Dokáže veľmi trpezlivo vysvetliť učivo, ako aj poskytnúť veľké množstvo študijných materiálov. Svoje vyučovanie vždy prispôsobí potrebám či požiadavkám žiaka.

Jana T. - 15.10.2017

Oceňujem profesionálny prístup a aplikovanie španiečiny do praxe. Je trpezlivá a milá a vždy ochotná vysvetliť aj niekoľko krát.

Lenka R. - 4.9.2017

Profesionálna a milá. Veľmi zrozumiteľné vysvetlenie gramatiky. Super prístup a aj čo sa týka rozdelenia hodiny.Komunikácia+gramatika.+ veľa,veľa materiálov na precvičovanie a nové slovíčka. Môžem len odporučiť :)

Martina C. - 3.9.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu