Andrej K.

Andrej Kružliak
Účet overený:
matematika - sš, fyzika - sš, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - advanced, Photoshop, FL Studio, Hudobná tvorba
Bratislava, 831 06
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
90% zodpovedaných správ
11h priemerná rýchlosť odpovede

Som 19 ročný študent Gymnázia Hubeného, Bratislava, Rača. Rád robím hudbu, točím videá, či fotím. Rád behám, no najmä rád vysvetľujem. Či už matematiku, fyziku alebo konverzáciu v anglickom jazyku. Chcel by si lepšie upravovať fotky, či vedieť kresliť formou digital art? Naučím ťa používať Adobe Photoshop!Referencie

S doucovanim som velmi spokojna, dostanem jednoducho vysvetlenu latku, ma so mnou vždy trpezlivosť a taktiez sa dozviem aj o zaujimavostiach navyse, nemam si na čo stazovat.

Vanessa T. - 4. 2. 2018

S doucovanim som velmi spokojny, ucivo podava jednoducho. Odporucam

Adam - 21. 11. 2017

Boli sme velmi spokojni,syn si pochvaloval.Určite sa ešte ozveme.Prajeme všetko dobre.Katka a Nici

Katarina N. - 1. 7. 2017

Andrej vie velmi dobre vysvetlit latku, gramatiku a je velmi zrucny aj vo photoshope. Vrelo ho odporucam, pretoze sa s nim da vzdy velmi dobre dohodnut a hodiny s nim maju vybornu uroven.

Peter K. - 12. 6. 2017

S doucovanim som velmi spokojny, pretoze ucivo je podavane velmi jednoducho tak, ze to pochopi kazdy. Dozvedam sa mnoho informacii navyse o vsetkych moznych temach. Doucovatel vysvetluje vsetko priatelsky a s velkou trpezlivostou.

Filip S. - 8. 3. 2017


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu