Pavol H.

Pavol Hučka
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina
Košice, 04001
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
70% zodpovedaných správ
10h priemerná rýchlosť odpovede

Mám 27 rokov a vyštudoval som prekladateľstvo/tlmočníctvo na Univerzite P.J. Šafárika. Ďalšie vzdelanie v odbore anglickej jazykovedy som získal na Universiteit Utrecht v Holandsku a Université Paris Diderot vo Francúzsku. Okrem prekladania sa aktívne venujem aj učeniu angličtiny.

Ponúkam hodiny na všetkých úrovniach, od úplných začiatočníkov (A1) až po tých najnáročnejších, ktorí chcú svoju angličtinu vybrúsiť do detailov (C2).

Nezávislo od úrovne, sa na mojich hodinách dozvieš o a precvičíš gramatiku v kontexte. A tak ako to vyplýva z tvojich potrieb počas rozprávania. Nakoniec sa prestaneš báť časov, ktoré ti doteraz naháňali hrôzu.

Okrem gramatiky, dávam veľký dôraz na rozšírenie tvojej slovnej zásoby. Angličtina má nádhernú a inšpirujúcu slovnú zásobu, bolo by škoda nedostať ju na tvoju stranu.

Na mojich hodinách sa dozvieš aj o aspektoch súvislej reči. Inak povedané zistíš, prečo niekedy ťažšie rozumieš rodeným hovoriacim, a ako môžeš zlepšiť tvoj prízvuk.

Ak ťa zaujímajú knihy, môžeme si spoločne nejaké prečítať (či už zjednodušené verzie alebo originály) a rozanalyzovať si ich na hodine.

Ak sa pripravuješ na nejaký jazykový certifikát, tiež ti rád pomôžem.Referencie

Pali je profesionál. Má ľudský prístup. Trpezlivo vysvetľuje, komunikuje. Kladie dôraz na rozprávanie, slovnú zásobu a gramatiku. Venuje sa aj Business English. Takíto lektori by mali byť aj na školách aby sme sa to dokázali jazyk naučiť už na škole.

Magdaléna M. - 5.11.2017

Vyborny ucitel, ktory vie naozaj naucit a perfektne vysvetlit..nove vedomosti som dokazala vyuzit vo svojej praci, co som dovtedy nevedela, kedze moja anglictina bola dost slaba.

Alexandra B. - 15.3.2017

Pali nie je hocijaky "ucitel" anglictiny. Je to profesional s obrovskym prehladom tejto "problematiky". Maximalna spokojnost a radost z kazdej hodiny anglictiny. Je velmi trpezlivy a dokaze vysvetlit aj zlozitu vec jednoducho a jasne. Velka radost ze sme mohli Paliho spoznat a ucit sa anglinu konecne s vysledkami a jasnym posunom dopredu.

Adrian - 26.2.2017

Hodiny s Palim sú zábavné a poučné s dôrazom na gramatiku a výslovnosť. Cením si jeho trpezlivosť s akou neúnavne vysvetľuje nové, resp. dávno zabudnuté pravidlá gramatiky. Je veľmi flexibilný. Nemusím sa "báť" opýtať sa na rovnakú vec viackrát, Pali vždy všetko ochotne vysvetlí a keď je to nutné, tak aj nakreslí :)

Tatiana - 26.2.2017

Chodim k Palimu uz pol roka na kurz. Velmi ocenujem jeho pripravy na hodiny, vzdy prinesie nejaku dobru temu, clanok, ktory potom rozoberame. Bavi ma to a ani nezbadam, ako sa na mna nalepia nove slovicka. Vdaka jeho jazykovednemu vzdelaniu, je schopny velmi dobre vysvetlit gramatiku. Ocenujem perfektnu vyslovnost,bez akcentu, ktoru viem ohodnotit, kedze mam kolegov native speakrov.

Iva D. - 23.2.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu