Naučiť sa dá všetko.Michaela M.

Michaela Melounová
Účet overený:
nemecký jazyk, slovenský jazyk, geografia, hebrejčina, dejepis
Topoľčany, Bánovce nad Bebravou, Piešťany
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
80% zodpovedaných správ
22h priemerná rýchlosť odpovede

Hallo! !שלום :)

Kto som?
Som študentkou nemeckého jazyka pre prekladateľov a judaistiky na Univerzite Palackého v Olomouci. Moje štúdium nadväzuje na predchádzajúce nemecké bilingválne gymnázium v Banskej Bystrici. Počas štúdia som získala Goethe Zertifikat C1, Niekoľko mesiacov som strávila vo Viedni na Erasme a na stáži. Predtým som absolvovala dva mesiace v Innsbrucku, vďaka čomu som si zlepšila komunikáciu.

Doučiť, ale aj naučiť, ťa môžem:
- slovenčinu (aj cudzincov), (môžem pripraviť na maturitu alebo monitor),
- nemčinu (deti, ale aj tých po osemnástke, začiatočníkov aj pokročilejších), (bez problémov zvládneme aj prípravu na jazykové skúšky),
- hebrejčinu,
- geografiu (hlavné je nestratiť sa!),
- dejepis (história je dôležitá).

Kedy môžme mať hodinu?
Na tom sa určite dohodneme! Problém mi nerobí ani doučovanie cez skype. :)Referencie

Miska je vynikajuca doucovatelka! Neskutocne intenzivne a motivacne “tlaci do hlavy” nemcinu mojej dcere. Som viac nez pozitivne prekvapena. Maximalna spokojnost.

Tatiana I. - 9. 12. 2019

Miška má doučuje už dlhšiu dobu hebrejský jazyk a myslím si, že tie hodiny stoja za to. Lekcie s Miškou sú veľmi zaujimave a hlavne náučné. Miška vás rada obohatí aj o veci z iných oblasti. Ja osobne si platím za hodiny hebrejčiny, ale naučil som sa aj geografické rozpoloženie Izraela.

Samuel E. - 1. 12. 2019

Zdravím! Moja dcéra máva doučovanie s Miškou už tri roky a som veľmi spokojný. U dcéry je viditeľný pokrok, má lepšie známky, nemčina ju začala baviť a ľahšie sa jej učí. Miška je veľmi trpezlivá, vždy jej všetko dôkladne vysvetlí a na hodiny býva perfektne pripravená. Dcéra sa na doučovanie vždy veľmi teší a to je dôkaz toho, že aj Mišku to veľmi baví.

Vladimír M. - 6. 8. 2018

S Miskou mavam konverzacie v nemcine cez skype uz viac ako pol roka, je velmi zlata a velmi dobre sa mi s nou komunikuje. Odporucam ju.

Martina - 16. 7. 2018

Michaela si vždy vie nájsť na doučovanie čas. Je veľmi milá, je vidieť že ju to baví a vždy ma pripravené papiere na učivo ktoré potrebujem sa doučiť a ktoré zároveň si môžem pozrieť neskôr a učiť sa z toho.

Matej M. - 15. 7. 2018

Michaela je veľmi milá a šikovná doučovateľka. Rada k nej chodím na doučovanie.

Magdaléna J. - 2. 2. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu