Ako to funguje?


Som študent.Pre študentov

Som doučovateľ.Pre doučovateľov

Pre študentov

Vyber si doučovateľa

Kvalitných doučovateľov nájdeš pomocou vyhľadávacieho formuláru. Stačí zadať tvoje mesto a predmet, v ktorom sa chceš zdokonaliť.

Zaregistruj sa bleskovo

Zaregistrovať sa môžeš bleskovo využitím sociálnych sietí alebo klasicky emailom a heslom. Konverzáciu s doučovateľom môžeš začať priamo v jeho profile odoslaním kontaktného formulára.

Je to zadarmo!

Svoju peňaženku budeš najbližšie potrebovať až pri platbe doučovateľovi. Cenu si dohodneš priamo s doučovateľom.
Čítať ďalej..

Časté otázky študentov

Nedarí sa mi nájsť doučovateľov. Čo mám robiť?

Vyskúšaj pri vyhľadávaní zadať iný názov predmetu. Snaž sa vybrať si z ponuky, ktorú uvidíš pri písaní predmetu do políčka. Ak ani to nezaberie, ozvi sa nám, prosím. Pokúsime sa ti pomôcť nájsť dobrého doučovateľa.

Dostane doučovateľ moje kontaktné údaje?

Nie. Tvoje kontaktné údaje chránime a učiteľovi ich môžeš poskytnúť až keď budeš chcieť ty. Napríklad keď sa dohodnete na prvej hodine doučovania.

Môžem mať hodiny online?

Áno. Pri vyhľadávaní tiež môžeš zaškrtnúť políčko s ikonkou malej kamery. Zobrazia sa aj doučovatelia, ktorí účia online.

Pre doučovateľov

Vytvor si profil

Registrácia je bezplatná a trvá iba pár minút.
V profile daj študentom vedieť čo a kde doučujes. Neboj sa otvoreného a osobného prístupu. Pochváľ sa svojimi diplomami a úspechmi.

Buduj si reputáciu

Reaguj na požiadavky od študentov, získavaj referencie, komunikuj. Všetko ti to pridá na dôveryhodnosti. Aktivitou získaš prvé priečky vo vyhľadávaní. Svoj profil môžeš doplniť o ďalšie fotky a diplomy. Po vyplnení profilu ťa budú môcť nájsť a osloviť všetci študenti. To, ako pôsobí tvoj profil je veľmi dôležité.

Získaj študentov

S kvalitným profilom nebudeš mať o študentov núdzu. Odpovedaj študentom na otázky a daj im vedieť, ako pracuješ. Presvedč ich, že si pre nich správna voľba.
Čítať ďalej..

Časté otázky doučovateľov

Čo ak ma po vytvorení účtu neosloví žiaden študent?

Dáme ti zopár dobrých rád ako si vylepšiť profil a komunikovať so študentami. Sme si takmer istí, že ak sa posnažíš, výsledky sa dostavia. Ak by to trvalo príliš dlho, radi sa porozprávame a spoločne skúsime nájsť cestu, ako ti pomôcť.

Ako sa dozviem, že ma niekto oslovil?

Keď ti študent odpíše cez portál, pošleme ti emailom notifikáciu, aby si mal/a možnosť ozvať sa študentovi späť. Prosíme, buď pozorný/á. Niektorí študenti sú náročnejší a na tvoju odpoveď čakajú dosť netrpezlivo. Rýchlou odpoveďou tvoja šanca na úspech výrazne stúpa.

Prečo sa za kontaktovanie študentov platí?

Za komunikáciu so študentami sa platí naozaj drobný poplatok, vďaka ktorému sa môžeme prevádzkovaniu a zlepšovaniu portálu venovať naplno. Bez toho to bohužiaľ nejde. S aktívnym balíčkom môžeš komunikovať s ľubovoľným počtom študentov celý mesiac a svojou šikovnosťou môžeš investíciu zúročiť aj stonásobne.