Jakub L.

Jakub L.

Responds within 3 hrs, to 100% of messages
100% 3 hr
Accepts new students

Jakub L.

Accepts new students

Slovenský jazyk pre cudzincov | Словацкий язык для иностранцев

  • 1 lesson taught
  • Offers online lessons
  • From  14 €/hr
  • Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend
Price From 14 €/hr
Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend
Description Lesson types References Blogs

Description

Привет!

Меня зовут Якуб. Я словак, а также филолог и репетитор словацкого языка для иностранцев. На уроках использую сообственные материалы, которые создаю из опыта работы с моими студентами. Учу так, чтобы это было полезно в повседневной жизни на работе, в школе или в университете.

Bладею хорошим английским и русским, хорошо понимаю украинский, поэтому смогу объяснить материал. Опыт репетиторства у меня большой - около 5 лет. Кроме того, веду свою ютуб канал и инстаграм страницу по изучению словацкого языка: @slovakwithjakub

Если тебе нужно научиться словацкому, говорить легко, и чтобы занятия не были в тяжесть, то обязательно мне напиши! Учить людей и работать с ними мне в радость!

Lesson types

Štandardná lekcia

14 € / 55 min

References (2)

Branislav M.

Branislav M.

Unverified reference

S Jakubom spolupracujem cca 2 mesiace a moja španielčina sa lepší každou hodinou. Hodiny sú zaujímavé, veľa sa rozprávame a nevynechávame ani gramatiku, ktorá je dôležitá. Dokáže veci vysvetliť a o študenta sa zaujíma. Z mojej strany len pochvala a plánujem vo výuke s Jakubom pokračovať.

Pavol H.

Pavol H.

Unverified reference

Jakub je velmi sikovny. Dorazne sa na nase hodiny pripravoval, mal vzdy po ruke knihu, taktiez ulohy na doma. Vie studenta pochopit a pomoct mu dosiahnut ciel. Som spokojny za tento vyber a urcite budem s vyucbou spanielciny pokracovat :-).

Blogs (1)

Existuje trik na učenie sa jazykov?

Mnohokrát sme už videli nejednu zázračnú reklamu na rôznych webových stránkach:"S týmto špeciálnym trikom sa naučíte jazyk extrémne rýchlo!""Eva/Mária/Dedo mráz sa naučil anglicky za 5…