Janka N.

Janka N.

Responds within 1 hr, to 90% of messages
90% 1 hr
From 12 €/hr
Accepts new students

Janka N.

Accepts new students

Psychológia, pomoc so štúdiom jednoducho a efektívne

  • Offers online lessons
  • Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend
Price From 12 €/hr
Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend

Contact Form

Description

Ahojte👋,

ponúkam doučovanie pre uchádzačov o štúdium psychológie, študentom Bc. stupňa, stredoškolákom a komukoľvek, koho zaujíma tento smer a chce sa o ňom dozvedieť viac. Takisto pomôžem aj s predmetmi, ktoré Vám počas štúdia psychológie robia starosti💬🧠.

Poskytujem konzultácie a korektúry seminárnych prác a slohov📝, no nenapíšem za nikoho žiadnu prácu, skúšku ani zápočet.

Ak Vás moja ponuka zaujala, prosím, neváhajte ma kontaktovať a verím, že sa dohodneme na doučovaní, ktoré povedie k Vašej spokojnosti 😊. Teším sa na Vás!

References (6)

Katarína I.

Katarína I.

Unverified reference

Janka je skvelá doučujúca, mne osobne veľmi pomohla s projektom do školy (VŠ), výhodou je aj rýchla komunikácia.

Tutor's answer:

Ďakujem pekne

Natália V.

Natália V.

Unverified reference

S doučovaním som bola veľmi spokojná. Všetko mi bolo ochotne vysvetlené. Odporúčam :)

Tutor's answer:

Ďakujem pekne :)

Karolína S.

Karolína S.

Unverified reference

Jednoznačne odporúčam. Profesionálny prístup a hlavne rýchla spätná väzba. Veľmi milo som bola prekvapená rýchlosťou odpovedí. U Janky som bola so všetkým vždy spokojná.

Tutor's answer:

Ďakujem veľmi pekne :)

Ester D.

Ester D.

Unverified reference

Môžem len odporučiť všetkými desiatimi. Janka je veľmi profesionálna, ochotná, ústretová. Komunikácia bola rýchla a aj napriek tomu, že som doučovanie potrebovala v priebehu pár dní a napísala som jej neskoro večer bola ochotná a našla mi termín do 24 hodín. Pomáhala mi s psychológiu a bolo vidieť, že vie o čom je reč, vedela odpovedať na všetky otázky ak som nepochopila tak to vysvetlila po lopate. Ešte raz veľká vďaka ak budem niekedy znova potrebovať pomoc tak sa určite rada ozvem. ODPORÚČAM !!! Prajem všetko dobré a veľa spokojných študentov :)

Tutor's answer:

Ďakujem veľmi pekne a prajem veľa úspechov :)

Katarina D.

Katarina D.

Unverified reference

Po niekoľko násobnej osobnej skúsenosti môžem iba odporučiť. Absolútny profesionál. S maximálnym nasadením a snahou vysvetliť učivo, aby ste úspešne zvládli písomky, testy či skúšky. Veľmi ústretový prístup. Vždy konštruktívne a adekvátne rady či pripomienky, ako zlepšiť Vašu prácu.

Tutor's answer:

Ďakujem pekne :)

Blogs (3)

Zatočte s trémou a stresom jednoducho!

S trémou pri odpovedi v škole sa stretol určite každý z nás, rovnako ako so stresom. Oba tieto pojmy môžu pre naše prežívanie predstavovať čosi negatívne a preto prinášam 5 tipov, ktoré pomôžu pri…

Ako na relax po náročnom školskom dni?

Viete ako zrelaxovať a zhodiť zo seba napätie z celého dňa? Práve preto som si pre Vás pripravila zoznam niekoľkých tipov a rád, ktoré by Vám mohli pomôcť si oddýchnuť po náročných dňoch. 1. Choďte…

Ako predísť syndrómu vyhorenia?

Za všetko môže stres...hlavným spúšťačom syndrómu vyhorenia je dlhodobé pôsobenie stresu na organizmus. Dlhodobý stres ovplyvňuje nielen fyzické, ale i psychické zdravie – samozrejme v negatívnom…