the Bridge - English Language Centre

the Bridge - English Language Centre - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: 0917 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Baštová 7
811 03 Bratislava
 


Jazykové kurzy pre jednotlivcov aj firmy - všeobecná angličtina, odborná angličtina, certifikáty, certifikáty Cambridgeskej univerzity, alebo divadlo v angličtine.

Lektorky a lektori

Andrea

Andrea

angličtina
Andrej

Andrej

angličtina
Angel

Angel

angličtina
Ben

Ben

angličtina
Dagmar

Dagmar

angličtina
Eva

Eva

angličtina
Christopher

Christopher

angličtina
Katarína

Katarína

angličtina
Klaudia

Klaudia

angličtina
Michala

Michala

angličtina
Martina

Martina

angličtina

Referencie

Martina sa vie našej skupine aj jednotlivcom dobre prispôsobiť, nastaviť výučbu našim potrebám avedomostiam. Jej hodiny sú veľa okonverzácii, čo mne osobne vyhovuje. Zatiaľsom nikdy na predošlých kurzoch nemala pocit, že som tak dobre rozumela gramatike ako teraz.

Barbora

Moja lektorka je pohodová, skúsená, nechýba jej kreatívnosť. Stále ma prekvapí novými spôsobmi výučby, ktoré nie sú nudné a monotónne. Týmto sa vám chcem poďakovaťza dobrý a kvalitný výber.

Milan

Prístup lektorky Lucky k výučbe mi vyhovuje, nakoľko aktívne reaguje na moje podnety a požiadavky, pripravuje materiály tak v písomnej ako zvukovej forme a výrazne mi pomáha napredovat v opakovaní mojej/už zabudnutej/ slovnej zásoby. Atmosféra vúučby je príjemnáa 1,5 hod výučby vačšinou veľmi rýchlo ubehne.

Attila

Katka má dostatočné zručnosti aodborné znalosti, ktoré vyžadujem aočakávam od kurzu. Vie udržaťsprávnu dynamiku jednoduchými pomôckami počas dvojhodinovky avhodne striedaťjednotlivé formy výučby. Jej štýl vyučovania mi vyhovuje, komunikuje snami iba vanglickom jazyku. Hodiny navštevujem rada.

Andrea

S lektorom ChristopheromKliksom som veľmi spokojná. Dôvodom je jeho profesionálny a pedagogický prístup na každej hodine. Počas hodiny striedame aktivity, opakujeme nové slovíčka, lektor opravuje naše chyby a čo je najdôležitejšie, vťahuje a zapája do aktivít úplne všetkých. Na jazykovej škole the Bridge si cením výbornú spoluprácu a pravidelné zisťovanie spokojnosti našich zamestnancov s lektorom.

Petra

Strongly recommend!

Dominika

The Bridge je škola s dobrou energiou, rodinnou atmosférou a priateľskými lektormi – a dokonca dog friendly! Je to presne to, čo som dlho hľadala. Teším sa!

Soňa

Priateľské prostredie, uvoľnená atmosféra, rozmanitosť tém. Nikdy nevieme, s čím nás lektor prekvapí.

Študentka The Bridge

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu the Bridge - English Language Centre

Pozrieť kontakty the Bridge - English Language Centre