MiraNova

MiraNova - jazyková škola


Web: mira *** - zobraziť
Tel.: 0915 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Nevädzova 4
821 01 Bratislava-Ružinov
 


Jazyková škola Miranova ponúka výučbu cudzích jazykov interaktívnou formou s individuálnym prístupom ku každému študentovi. V príjemných priestoroch s domácou atmosférou pre Vás pripravíme vzdelávací program podľa Vašich potrieb. V septembri otvárame kurzy anglického, ruského, talianskeho, francúzskeho, španielskeho, nemeckého a arabského jazyka pre deti a dospelých.

Lektorky a lektori

Miroslava

Miroslava

riaditeľka

Referencie

Na hodiny anglického jazyka som sa prihlásila preto, aby som sa ako tak dohovorila na ceste do zahraničia. Myslela som si, že kurz budem navštevovať pár mesiacov, ale nakoľko je výučba zábavná, plná konverzácie a aktuálneho diania vo svete navštevujem kurz v Miranove už druhý rok, raz týždenne a plánujem v tom pokračovať aj naďalej.

Elenka

Jazykovú školu Miranova navštevujem už niekoľko rokov, v podstate takmer od jej založenia. Predtým som vyskúšal kurzy v niekoľkých školách, ale väčšinou som to do jedného roku vzdal. Dôvodov bolo viac, priveľa študentov v kurze, za 90 min študent povedal jednu dve vety, ktoré si často dopredu odrátal, nepociťoval som žiadny progres, ani radosť, či pozitívny pocit z účasti na kurze. V Miranove sa cítim príjemne, citeľne sa posúvam,čo ma okrem angličtiny motivovalo začať študovať aj ďalší jazyk (ruský). Lektori sú veľmi príjemní, rovnako atmosféra na hodinách. Napriek únave po práci, človek z kurzu odchádza plný energie a s dobrým pocitom. Úprimne odporúčam.

Ľubo

Vzhľadom na vyťaženosť som spokojný s flexibilitou a prístupom k výučbe. Obdobie počas ktorého navštevujem Miranovu hodnotím ako účelne vynaložený čas a prostriedky.

Martin

V Miranove navštevujem hodiny arabčiny. Svoje hodiny hodnotím veľmi pozitívne a som viac než spokojná. V jazykovej škole mi vždy vyšli v ústrety a snažili sa nájsť kompromis.

Sandra

Pred kurzom som si myslel, že zvládnutie ruského jazyka slovom a najmä písmom bude náročné. Avšak interaktívne hodiny plné konverzácií pod vedením rodenej hovorkyne môj pohľad zmenili, keďže ide o ideálnu kombináciu na rýchle napredovanie.

Martin

Fantastickí lektori – „native speakri“, priateľské prostredie, zábavné a interaktívne hodiny, profesionálny prístup, flexibilita a veľa nových informácií a vedomostí z každej hodiny – to je pre mňa Miranova. Na hodiny ruštiny a taliančiny sa vždy teším, lebo sú príjemne a užitočne stráveným časom, ktorého popri práci nemám veľa.

Natália

Do Miranovy chodím na angličtinu a francúzštinu. Oba kurzy prebiehajú v menších skupinách, čo umožňuje individuálnejší prístup a dostatok priestoru pre aktívne zapájanie sa. Páči sa mi, že lektori naozaj dbajú na rozširovanie slovnej zásoby. Veľmi si cením aj priateľskú atmosféru na oboch kurzoch.

Eva

Jazykové kurzy ruštiny s „native“ lektorkou ma s kamarátmi na hodine veľmi bavia. Štandardne preberáme gramatiku, lexiku a hovorené slovo, pričom hlavne pri poslednom zažívame veľa zábavy pri rôznych „breptoch“. Taktiež sa bavíme o ruských reáliách, čo nám prináša výhodu znalosti prostredia bez nutnosti cestovať. Začínal som bez znalosti a teraz už pozerám dokumentárne filmy v ruštine. Vrelo celý kurz odporúčam.

Michal

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu MiraNova

Pozrieť kontakty MiraNova