Imagine

Imagine - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: +421 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Rešetkova 9
831 03, Bratislava
 


Naša vyučovacia filozofia je “učenie sa hrou”. Sme prvá jazyková škola na Slovensku, ktorá predstavuje kurz anglického jazyka Speech and Drama. Uč sa s nami v priaznivom, pozitívnom a inšpirujúcom prostredí. Rozvíjaj s nami svoju predstavivosť, kreativitu a zdravé sebavedomie. Pomôžu ti naši kvalifikovaní, skúsení a profesionálni lektori. Študuješ cudzí jazyk v kreatívnom, dynamickom a priateľskom prostredí. Vyučujúci sú skúsení a kvalifikovaní “native speakers”. Učebný materiál v cene kurzu. Zhodnotenie dosiahnutej úrovne cudzieho jazyka. Káva, čaj a wifi pripojenie zadarmo počas vyučovacích kurzov. Certifikát vzdelávacieho centra po absolvovaní kurzu. Aké je naše motto? Niekto raz povedal: Buď sám sebou, no buď najlepšou verziou seba samého. V Imagine Centre pre vzdelávanie je našim cieľom pomáhať ľuďom na ceste za zlepšením.

Lektorky a lektori

Hon Chong

Hon Chong

angličtina
Tony

Tony

angličtina
Emil

Emil

francúzština

Referencie

Spoločnosť Imagine Center for Learning zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti výuky jazykových kurzov, zabezpečuje pre našu spoločnosť výukové kurzy anglického jazyka. S kvalitou poskytovaných služieb sme spokojní. Najviac oceňujeme prístup lektora pána Chonga, čo potvrdzuje náš záujem naďalej s ním spolupracovať a môžeme služby spoločnosti Imagine Center for Learning odporučiť, aj iným spoločnostiam.

Vladimír, UNIMED PHARMA s.r.o.

Honov štýl učenia mi vyhovuje, pretože na hodiny prináša vždy zaujímavé témy, o ktorých sa diskutuje. O to je to pre mňa vyhovujúce, že sa snažím zapojiť do rozhovoru, a teda som „nútený“ rozmýšľať v angličtine. Hodinu zväčša začína nejakou hrou zameranou na precvičenie časov, gramatiky a podobne. Myslím, že venuje dostatočne času vopred prípravou na každú hodinu, a to je pre mňa výzva, aby som tomu venoval patričnú pozornosť.

Jozef

Lektor pristupuje k výučbe zodpovedne, na hodinu je vždy pripravený. Vyberá vhodné konverzačné témy, ktoré spestruje zaraďovaním doplnkových materiálov. Je ústretový a flexibilný, čas výučby využíva efektívne. S doterajším priebehom výučby som veľmi spokojný.

Peter

Hon poskytuje veľmi nenútenú a hravú formu učenia angličtiny. Vtiahne klienta – študenta do gramatiky a študent ani nevie, ako sa v nej ocitol.

Zuzana

Mám rada Honove hodiny, pretože nie sú nudné. Zvyčajne cvičíme hraním hier. To nás núti byť aktívnymi. Dôkazom, že sa rada zúčastňujem jeho hodín je, že sa prinútim ráno vstať (čo je zvyčajne veľký problém) a robím si domáce úlohy. Nakoniec mám pocit, že som sa niečo naučila. A to je ten cieľ.

Jana

Väčšinu času sa na hodiny s Honom neteším. Prečo? Lebo som veľmi lenivá a viem, že by som musela usilovne pracovať. Neočakávala som očividné zlepšenie v mojej angličtine, keďže ju používam každý deň už niekoľko rokov. Dnes vidím, že sa moja výslovnosť skutočne zlepšuje. Taktiež pri časoch začínam mať tušenie ako ich použiť (už som to viac neočakávala). A často je mať hodinu s Honom skutočne veľká zábava.

Bronislava

Mam skusenosti s viacerymi lektormi – slovenskymi aj zahranicnymi. Spolupracu s Honom povazujem za jednu z najlepsich. Ocenujem individualny pristup k potrebam skupiny.

Otto

Po rokoch učenia v našej spoločnosti a vystriedaní viacerých učiteľov som konečne natrafil na Hona, ktorý sa nezdráha ma vždy opraviť, ak urobím pri rozprávaní chybu, či už gramatickú alebo významovú. To mi vždy chýbalo pri minulých učiteľoch, aj keď to oni asi robili (nerobili) zo zdvorilosti. Na Honovej metodike taktiež oceňujem, že nás učí slovnú zásobu a najmä frazeológiu reálneho, bežného života, nie len akademické drilovanie. Za obdobie čosi vyše roka, čo ma Hon učí, sa viditeľne zlepšila moja aktívna angličtina a zvýšilo sa moje sebavedomie v situáciách, kedy musím komunikovať po anglicky.

Libor

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Imagine

Pozrieť kontakty Imagine