Excel konzultantMarek Z.

Marek Zeman
Účet overený:
 Excel, zadania excel, VBA, Microsoft Office, excel expert
  Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Detva
 974 01 (Banská Bystrica)
  8€ - 12€ za 60 minút
  večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  3h priemerná rýchlosť odpovede

Doučujem Excel - tvorba makier, použitie a tvorba vlastných funkcií, kontingenčné tabuľky, databázy, prepojenie zošitov, linkovanie, overenie údajov, štatistické, matematické, logické, textové funkcie, a pod.

Teším sa na Vás!Referencie

Veľmi milý A trpezlivý doručovateľ. Vrelo odporúčam.

Viktor S. - 22.5.2017

Hodiny s Marekom sú veľmi efektívne a vysoko profesionálne. Rovnako treba vyzdvihnúť aj časovú flexibilitu a ochotu doučovteľa učiť aj cez skype. Odporúčam úplne každému, kto potrebuje akúkoľvek pomoc v excelom. Ja som vďaka Marekovi pochopila vlstnosti kontingenčných tabuliek, vlookup atď. Veľka vďaka. Veľmi ste mi pomohli.

Dana J. - 22.4.2017

Ďakujem p. Marekovi za oboznámenie sa s novými funkciami excelu, ktoré som doteraz nepoužívala a uľahčil mi tým prácu v zamestnaní. Je super sa dozvedieť nové a obohacujúce skutočnosti z excelu od človeka, ktorý v nich má jasno a pracuje s dátami efektívne. Veľmi ďakujem za doučenie mojich nevedomosti :)

Mária H. - 28.2.2017

Ďakujem p. Zemanovi, že mi pomohol zvládnuť Excel, s ktorým som mala veľké problémy, a vďaka nemu som mu konečne pochopila :) A tak isto chcem pochváliť výborne vysvetľovanie a prístup. :)

Dominika Z. - 26.1.2017

Milý a ústretový človek, kedykoľvek pripravený pomôcť. Je veľmi flexibilný a naozaj skvelý odborník v svojom odbore. Vďaka za pomoc. Tereza Blažová

Tereza B. - 26.11.2016

Vďaka pánovi Marekovi za profesionálny prístup, ochotu a zrozumiteľné vysvetlenie aj tých náročnejších pasáži v Exceli. Odporúčam všetkým, budete spokojní :)

Silvia G. - 6.9.2016

Ďakujem p.Zemanovi za pomoc, vyriešil môj problém v exceli super a rýchlo, je veľmi ochotný a má dobrý prístup, môžem len odporúčať :) Diana Vasilovčíková

Diana V. - 27.10.2015

Ďakujem pánovi Zemanovi za doučovanie Excel. Výborné vystupovanie, zrozumiteľné vysvetľovanie odporúčam všetkým.

Silvia M. - 8.10.2015

Vďaka p.Zemanovi som zvládla informatiku ľavou zadnou, pozitívne hodnotím aj skvelý prístup a ochotu, preto vrelo odporúčam :)

Andrea V. - 25.6.2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu