Marta M.

Marta Medzihradska
Účet overený:
anglický jazyk, francúzsky jazyk, anglický jazyk - conversations
Banská Bystrica, 97404
Doučuje aj cez skype / internet
16 odučených lekcií
8€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
90% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Mám učiteľský diplom, medz. certifikáty C1 (a slov. odb. štátnice C2) z oboch jazykov, prax aj živnosť. Ponúkam najmä skype - konverzácie s opravovaním chýb, písaním slovnej zásoby, vysvetlením gramatiky. V prípade záujmu mám archív on-line zdrojov (článkov, gramatických cvičení,...). Viem sa prispôsobiť aj Vašim predstavám.

Francúzsky jazyk začínam používať po dlhšej dobe a potrebujem sa ešte dostať do formy. Mojím plusom je výslovnosť, vzhľadom na ročný intenzívny (každodenný) kurz vo Francúzsku a opakované pobyty vo Francúzsku.
Konverzácie vo francúzskom jazyku pre pokročilejších ponúkam za 5€/60min.

Skúšobných 30 minút je zadarmo.
Teším sa.Referencie

Veľmi milá, komunikatívna,skvelý prístup. Vyborna príprava na maturitu. Som s hodinami angličtiny veľmi spokojná. Určite odporúčam. :)

Nicole H. - 24.5.2017

Som velmi spokojna. Lektorka je flexibilna, aktivna, vyhovie poziadavkam klienta, ci uz casoveho charakteru alebo vyucboveho. Nemam vyhrady.

Alexandra B. - 14.4.2017

výborné lekcie angličtiny, profesionálny a odborný prístup. vysoká kvalita vzdelávania.

Atila H. - 6.2.2017

V rámci prípravy na pracovný pohovor v medzinárodnej spoločnosti som pri zlepšovaní svojich konverzačných schopností hľadala individuálny prístup, flexibilitu a profesionalitu za prijateľnú cenu. Na odporúčanie mojej známej som oslovila pani lektorku, ktorá moje požiadavky naplnila k mojej plnej spokojnosti. Vrelo odporúčam!

Anna J. - 7.12.2016

Ak chcete, aby Vás niekto nenápadne " donútil" hovoriť anglicky, oslovte pani lektorku Medzihradskú! Angličtinu som sa začala učiť až vo vyššom veku a nie vždy je jednoduché niečo povedať tak ,aby sa človek nebál či to hovorí správne. Dnes si už verím oveľa viac, pretože si z jej hodín veľa pamätám. Spolupracujem s ňou už osem mesiacov a vždy keď vynechám hodinu, tak mi to chýba, pretože premýšľam o tom, čo nové som sa mohla ten deň naučiť....:-)

Jana G. - 7.4.2016

Môžem odporučiť ! :) veľmi príjemná,ústretová,vždy dobre naladená p. lektorka :) Konverzačné hodiny cez skype s možnosťou výberu rôznych tém boli pre mňa veľmi výhodné,pohodlné a moja slovná zásoba,gramatika sa zlepšili niekoľnonásobne.Tak isto som sa naučila vyjadriť svoj názor na akúkoľvek tému, čo bolo predtým pre mňa veľkým problémom. Určite neváhajte :)

Renáta K. - 20.3.2016

Pani lektorka má veľmi príjemné vystupovanie, je flexibilná a ústretová. Konverzácie sú na rôzne témy, čo je super, lebo človek je nútený rozmýšľať v angličtine aj nad vecami, s ktorými sa bežne nestretáva + naučí sa veľa nových slovíčok. Určite doporučujem :)

Barbora T. - 18.3.2016

Pani lektorku, mozem len odporucit, velmi mila, prijemna a ustretova. Skvely pristup, hodina pozostava hlavne z konverzacie. Hodiny su pohodove, vzdy sa na ne tesite. Urcite odporucam.

Terezia G. - 26.7.2015

Veľmi milá, ústretová a ochotná lektorka. Počas hodín sa veľa konverzuje čo mi vyhovuje. Cítim veľké pokroky v gramatike, slovnej zásobe ale i výslovnosti môžem iba odporučiť.

Andrej P. - 30.6.2015

Velmi prijemna lektorka. Mozem len odporucit. Je spolahliva, flexibilna, vie sa prisposobit potrebam studenta. Vyucovanie prebieha formou konverzacii. Z hodiny na hodinu si zlepsujem vyslovnost, slovnu zasobu aj gramatiku...

Lenka J. - 25.6.2015

Vrelo odporúčam skvelá pani lektorka, počas hodín sme sa veľa nasmiali - úplná pohoda, žiadny stres. Ustretová, hľadá najlepšie riešenie lekcie šité na mieru. Helena Lovászová, Komárno

Helenalovaszova - 16.5.2015

Super,nie je čo dodať.Učíte sa a konverzujete z domu.Veľmi dobré konverzačné hodiny cez skype.

Vladimír V. - 15.12.2014


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu