Doučovanie jednoducho, zrozumiteľne a hlavne úplne polopate.Maroš Š.

Maroš Šlenker
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš, matematika - vš, finančná matematika, matematika, matematika v anglickom jazyku, monitor, príprava na monitory, príprava na maturity, GCSE, IGCSE, SCIO testy, anglický jazyk, podnikanie
Bratislava, Trnava, Prievidza, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Trenčín, Martin
Doučuje aj cez skype / internet
11 odučených lekcií
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Matematika je naozaj ľahká, len ju treba správne vysvetliť. Mám doktorát z Univerzity Komenského v Bratislave a milujem prácu s ľuďmi, hlavne učenie.
Dlhé roky profesionálne doučujem štatistiku a matematiku na všetkých úrovniach od základných škôl až po vysoké školy (Fakulta managementu, Fakulta farmácie, Ekonomická Univerzita, Matfyz, STU,...) a viem sa efektívne prispôsobiť úrovni a požiadavkám každého študenta.Referencie

Maroš je výborný učiteľ, so žiakom si vytvorí dobrý vyťah, vie ho zaujať a vyvolať chuť do učenia. Je neskutočne trpezlivý. Na každú správu promptne reaguje. Vrelo odporúčam!!!

3. 10. 2019

Doučovanie môžem len odporúčať. Maroš veľmi dobre vysvetľuje, je trpezlivý a hodiny sú super.

Jana Š. - 24. 5. 2019

Doučovanie u Maroša mi dosť pomohlo, vďaka jeho profesionálnemu prístupu a vysvetľovaní. Myslím, že žiadny učiteľ mi nevedel nikdy tak dobre vysvetliť matiku. Vďaka nemu som prešla z matiky na výške, a to je čo povedať lebo matematika mi moc nejde. Odporúčam doučovanie u Maroša, oplatí sa to :)

Kristína J. - 13. 5. 2019

Maroša nemôžem nazvať inak, len ako skvelého učiteľa! Matematiku som nevidela niekoľko rokov a na skúšku z nej som mala veľmi málo času (nechala som to na poslednú chvíľu). Maroš sa k tomu postavil veľmi profesionálne a zodpovedne a matematiku ma doučil za 2 týždne. Skúšku som zvládla, ako sa hovorí ľavou zadnou. Som nadmieru spokojná a odporúčam ho každému tápajúcemu v matematike. Ešte raz mu touto formou ĎAKUJEM

Ester M. - 21. 2. 2019

Osobne mozem nazvat Marosa profesionialom v doucovani a v etickom spravani k studentovi. Potrebovala som doucit tyzden pred skuskou. Vdaka nemu, som za Par hodin doucovania, dostala do viac ako 6tich matematickych oborov a skusku som absolvovala na vybornu. Kazdy kto ma problemy s tymto predmetom, urcite odporucam. Maros super a dakujem este raz za pomoc! 😊

Kristina D. - 2. 2. 2019

Veľmi dobry doucovateľ , pomohol mi spraviť skúšku

Vladimir U. - 1. 2. 2019

Super doučká, dozerá na to aby každý jeden žiak rozumel každému kroku. Doučuje ľahko a zrozumiteľne a je ochotný odpovedať na každú otázku týkajúcu sa učiva. Dokonca nemusíte ani zdvihnúť ruku a on na vás vidí či danému učivu rozumiete alebo sa chcete niečo spýtať. Odporúčam!

Katarína M. - 23. 1. 2019

Úplná spokojnosť s vysvetľovaním, zrozumiteľnosťpu, tempom a prispôsobením sa každému študentovi..

Katarína V. - 21. 1. 2019

Marošové doučovanie môžem ohodnotiť na 1*. S matematikou som mala vždy problem. Celý čas som ju brala tak, že ju proste neviem a neni človeka a svete,ktorý ma ju naučí. No Maroš ma ju naučil. Jednoducho polopate som učivu pochopila a skúšku úspešne zvládla. Odporúčam všetkými desiatimi :-)

Kristína C. - 21. 1. 2019

S Marošom som bola veľmi spokojná. S doučovaním sme začali na začiatku semestra. Mali sme skupinku, ale to neznižovalo kvalitu doučovania (venoval sa každému jednému, ak sme mali v niečom medzery). Prebrali sme všetky témy potrebné na skúšku. Odporúčam! :)

Simona P. - 21. 1. 2019

Odporúčam všetkým, skvelý prístup, jednoduché vysvetlovanie a hlavne trpezlivost. :)

Adriana F. - 21. 1. 2019

Veľká spokojnosťm. Odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť s matematikou a nemá rád zbytočne omáčky, ale chce vedieť ako správne príklad vyriešiť. :)

Lenka K. - 21. 1. 2019

Veľká spokojnosť, super pre tých ktorí majú s matematikou problémy ale aj pre tých (mňa), ktorí si tým vedia rozšíriť učivo. Cena za hodiny primeraná. Priateľský, osobný ale hlavne profesionálny prístup je samozrejmosť. Odporúčam všetkým.

Samuel S. - 21. 1. 2019

Maroš mi pomohol od základov pochopiť matiku na VŠ, nakoľko som na strednej škole mala len dva roky matiky. Vďaka nemu sa mi podarilo spraviť skúšku a prejsť cez semester. Môžem ho len doporučiť, lebo naozaj vie vysvetliť aj laicky, zrozumiteľne a vždy sa snaží si nájsť čas a prispôsobiť sa. Odporúčam! :))

Patrícia M. - 16. 1. 2019

S doučovanim u Maroša som maximálne spokojná a som rada ze som natrafila práve na nho.Ma profesionálny no zároveň priateľský prístup a neskutočnú trpezlivosť.Vysvetľuje co najjednoduchšie a koľkokrát je to potrebné. Kazda hodina doteraz mi veľmi pomohla. Odporúčam každému kto sa pripravuje na skúšku a nerozumie matematike.

Alexandra S. - 3. 12. 2018

Veľmi dobrý doučovateľ, skvele vysvetlí a chválabohu má aj trpezlivosť s nami pomalšie chápajúcimi

Romana C. - 29. 11. 2018

Na doučovania k Marošovi som začala chodiť na odporúčania mnohých mojich spolužiakov. Avšak neverila som tomu, že existuje niekto, kto by mi dokázal vysvetliť to, čo píše naša docentka na tabuľu. No predsa sa našiel.. Maroš mi nie len zrozumiteľne vysvetlil všetko učivo, ale ma matematika dokonca začala aj o niečo viac baviť. Pretože kto by sa netešil, keď vypočítal sám ťažký príklad? :D Maroša odporúčam všetkým, aj beznádejne antitechnickým typom, lebo všetko sa dá zvládnuť, keď máte niekoho, kto má na Vás čas a snahu Vás niečo naučiť

Diana S. - 27. 11. 2018

Za mna maximalna spokojnost co sa tyka doucovania s Marosom. Je ochotny vysvetlit veci viackrat, kedze je to potrebne. Sposob vysvetlovania a tempo nam vzdy prisposobi. Atmosfera pohodova a trpezlivost ma, zda sa, na rozdavanie. Urcite odporucam vyskusat kazdemu, kto ma akykolvek problem s matematikou.

DANIELA S. - 26. 11. 2018

Musím povedať, že Maroš je jeden z najlepších učiteľov matematiky, ktorých som mala možnosť stretnúť. Učivo vysvetľuje zrozumiteľným spôsobom, má skvelý prístup k žiakom a je neskutočne trpezlivý. Môžem len odporučiť ! :)

Magdaléna H. - 25. 11. 2018

Doučuje ma vysokoškolskú matematiku a musím povedať, že má talent a obrovskú trpezlivosť. Pre mňa je matematika čosi ako kvantová fyzika, ale snaží sa mi to vysvetliť čo najjednoduchšie a darí sa mu to. Konečne mi to dáva aj zmysel a preto je to jediný doučovateľ, ktorý za to naozaj stojí! :))

Andrea H. - 25. 11. 2018

Najlepší doučovateľ akého som mala, matematiku som nikdy nechápala ale vďaka tebe jej začínam rozumieť a to čo sa mi zdálo ťažké a neriešiteľné tak teraz vypočítam ako nič

Tamara A. - 24. 11. 2018

Vie naozaj zrozumiteľne a jednoducho vysvetliť učivo, ktoré sa z počiatku zdá byť veľmi náročné, no vďaka nemu tomu začnete lepšie rozumieť a pekne po lopate si spolu prechádzate príklady, ktoré potrebujete. Dokáže vám skutočne pomôcť.

Pavel D. - 23. 11. 2018

Vrelo odporúčam pre všetkých ktorý majú problém s matematikou a malo voľného casu... rýchle a jasne vysvetlenie danej problematiky a spôsobu riešenia.... pri vysvetľovaní má výbornú trpezlivosť :) ...

Denis Š. - 23. 11. 2018

Super doučovanie na úrovni a hlavne zrozumiteľne, ústretový prístup, časová flexibilita a vysoká trpezlivosť s menej chápajúcimi ľudmi :) vrelo odporúčam ak máte rovnaké problémy s matematikou ako ja :)

Denis Š. - 23. 11. 2018

Maros ma doucil na viacero skusok tak,ze asi keby som mala jednu jedinu mozgovu bunku by som to aj tak pochopila :D Za co mu velmi velmi vdacim a odporucam!

Lucia L. - 7. 10. 2018

Bolo to príjemné, dokázal si vysvetliť čo bolo potrebné aj viac krát, čo si veľmi cením, pretože na inom doučku išli príliž rýchlo a nedokázali sa nám toľko venovať. Ďakujem!

Nikola S. - 30. 9. 2018

Môžem si dovoliť tvrdiť že vďaka nemu som prešla 3 semestre matematiky. Učil nás presne typy príkladov, ktoré sme mali na skúške, a veľa krát mi pomohol aj keď som mu písala z domu a nevedela som pohnúť s príkladom. Určite odporúčam

Kristína Š. - 25. 9. 2018

Maroš ma doučoval na vysokej škole matematiku. Jeho doučovanie bolo vždy veľmi dobre pripravené, prístup bol vždy férový, priateľský a profesionálny. Marošové doučovanie mi pomohlo hlavne v precvičení si vačšieho množstva príkladov na rôznu tematiku, ktorá bola preberaná. Ak sa študent už viac nevedel s prikladom pohnúť, vždy mu bola podaná pomoc a zrozumiteľné vysvetlenie. Maroša určite odporúčam ako adekvátneho doučovateľa.

Barbora A. - 16. 9. 2018

Na matematiku som nikdy nemala talent a trpezlivosť. Maroš ma doučoval matematiku na vysokej škole. Vysvetľuje formou, ktorá bola pre mňa zrozumiteľná, jednoduchá a ak i napriek tomu nebolo niečo na učive jasné, rád to opäť vysvetlil, aby som učivu naozaj rozumela. Určite odporúčam :-)

Anna M. - 15. 9. 2018

Vďaka Marošovi sa mi podarilo prejsť matiku na VŠ, všetko mi vždy vysvetlil jednoduchším spôsobom ako na hodinách a keď bolo treba aj viac krát po sebe, kým som si nebola istá, že učivu rozumiem. Vždy sa dalo dohodnúť na čase doučovania bez problémov. Určite odporúčam každému, kto má čo i len najmenšie pochybnosti s matematikou na VŠ.

Frederika K. - 14. 9. 2018

Skvelé doučká, perfektné postupy a kopa trpezlivosti.

Patrik V. - 14. 9. 2018

Matematiku vysvetľuje tak, aby ju pochopil každý. Má veľkú trpezlivosť a učivo vysvteľuje až dovtedy, kým si nie je istý, že ste tomu pochopili. Zároveň sa snaží vytvárať dobrú atmosféru na hodinách, pri ktorej sa človek nenudí a hodina mu rýchlo ubehne.

Simona Š. - 14. 9. 2018

Som rada, že som natrafila na takého doučovateľa akým je Maroš, ktorému som vďačná za úspešne zvládnuté skúšky z matematiky. Má profesionálny a priateľský prístup, veľmi dobre a jednoducho vie vysvetliť učivo, aj viackrát, ak je treba. Je veľmi trpezlivý, pretože sa venuje každému, pokiaľ nepochopí učivo a tiež ochotný doučiť hocikedy, keď mu niekto napíše. Maroša som odporučila každému, kto potreboval doučiť matematiku a odporúčam ho aj Vám ostatným!

Martina Ď. - 11. 9. 2018

Maroš ma doučoval VŠ matematiku a vďaka jeho doučovaniam som prešla vždy všetky skúšky na prvý krát. Všetko dokáže vysvetliť velmi jednoducho, aby tomu pochopil naozaj každý. Odporúčam 10/10. Matika bola na VŠ vďaka jeho doučkám vždy v pohode.

Karolina S. - 11. 9. 2018

Maroš vie vysvetliť potrebné učivo naozaj tak, že ho pochopí každý. Jeho hodiny sa nesú v priateľskom a uvoľnenom duchu. Jednoznačne odporúčam každému, kto si nie je matematikou istý, aby ho kontaktoval.

Veronika J. - 10. 9. 2018

Maroš dokáže vysvetliť všetko naozaj polopate a pochopí tomu každý. Je trpezlivý a ochotný vysvetliť učivo aj viac krát, ak to je potrebné. Vďaka nemu som spravila všetky skúšky z matematiky. Páčil sa mi spôsob doučovania a rozhodne odporúčam :)

Martina S. - 8. 9. 2018

Profesionálny prístup, veľmi kvalitné vysvetlenie a nekonečna trpezlivosť... prvý krát v svojom živote ja ako najmenej technický typ som rozumela vysokoškolskej matematike. Taktiež som vďačná za teplú atmosféru, chápavosť, podporu a odpovede na najhlúpejšie otázky. Som viac ako spokojná, po doučovaní sa mi dokonca zlepšilo sebavedomie☺️

Valéria H. - 7. 9. 2018

S Marošom ma vysokoškolská matematika začala baviť. Vďaka nemu som zvládla všetky tri skúšky na prvý krát. Jednoznačne odporúčam všetkými desiatimi. Jednoduché a zrozumiteľné vysvetlenie , priateľský prístup k študentom a na hodinách vždy dobrá atmosféra. Kto potrebuje doučko tak Maroš je tá správna voľba ;)

Veronika K. - 7. 9. 2018

Maroš je výborný učiteľ, prístupom, prípravou ako aj vedomosťami. Odporúčam.

Michal Z. - 7. 9. 2018

Prispôsobivý, ochotný a trpezlivý. Podarilo sa mu pripraviť na skúšky aj taký stratený prípad ako som bola ja (z Hotelovej akadémie). Bez jeho pomoci by som to asi nedala... a o prekvapivom A-čku zo skúšky ani nehovorím :)

Radka H. - 7. 9. 2018

Maroš je skvelý učiteľ ktorý vie vysvetliť matematiku prirodzenou cestou a vie vysvetliť príklad jednoduchou formou ktorú pochopí každý aj ten ktorý ma problémy s matematikou. Veľmi som spokojný a odporúčam.

Michal F. - 6. 9. 2018

Maroš ma doučoval matematiku v prvom ročníku na VŠ a musím povedať,že sa mu podarilo nemožné,pretože hlavne vďaka nemu som zvládla skúšky. Maroš mal prehľad čo sa preberaného učiva týka ,vedel vysvetliť učivo ,,po lopate". Vyzdvihujem jeho kamarátsky prístup, zároveň profesionalitu a zodpovedný prístup.

Mirka M. - 6. 9. 2018

Doučovania s Marošom mi nielen pomohli s vysokoškolským učivom matematiky, ale pri jeho vysvetľovaní ma matematika tiež začala baviť. Učivo vysvetľuje rýchlo a jednoducho. Jednoznačne odporúčam každému.

Lea S. - 6. 9. 2018

Musím povedať, že Maroš je naozaj skvelý! Prihlásila som sa k nemu na doučovanie z matematiky hneď ako som nastúpila na vysokú školu. Všetko mi zrozumiteľne vysvetlil a skúšky som vďaka nemu bez problémov zvládala. Je ochotný, trpezlivý a veľmi príjemný. Odporúčam ho všetkými desiatimi!!

Lucia L. - 6. 9. 2018

Perfektne vysvetlená matematika tak, aby to pochopil každý. Polopate ako na to. Plne odporúčam. Vďaka Marošovi a jeho doučovaniu som úspešne prechádzal skúšky z matematiky.

Tomáš B. - 6. 9. 2018

Výborný učiteľ. Veci, ktoré sa preberajú počas celého semestra s profesorom, sme si Marošom prešli za oveľa kratší čas. Hlavne veľmi pochopiteľný a jednoduchý prístup. Odporúčam!

David D. - 6. 9. 2018

Veľmi veľa ma naučil, viac ako som sa naučila v škole. Učivo vie podať veľmi zrozumiteľne a pristupuje k žiakom slušne. Vrelo každému odporúčam!

Barbora D. - 6. 9. 2018

Prijemné vystupovanie, ochota vždy pomôcť a nenechať v štichu nikoho kto to potrebuje a je naozaj stratený a zúfalý vo svete čísel, zrozumitelné vysvetlenie učiva a hlavne veľká dávka trpezlivosti ! Ak niekomu ďakujem za spravenie skúšok z matematiky na vysokej škole,tak práve jemu! Maroš :10/10, ak na doučovanie tak jedine k nemu.

Júlia H. - 6. 9. 2018

Naučila som sa toho za pár hodín viac ako za celý semester. Odporúčam!

Adriana P. - 6. 9. 2018

Keď som prišiel na vysokú školu z obchodnej akadémie, kde sme matematiku až tak neriešili, bol som jednoducho zúfalý. Našťastie som natrafil na Maroša, vďaka ktorému som úspešne prešiel všetkými ročníkmi a to na A/B. Nikdy nemal problém niečo vysvetliť aj viackrát. V prípade, že niekto dlhšie nechápal, vždy našiel spôsob ako mu to vysvetliť polopate. Pred skúškou/predtermínom s nami učivo ešte aj rýchlo preopakoval. Nikdy sa mi nestalo, že ma niečo po jeho doučovaní na skúške prekvapilo. Na Marošových hodinách som sa toho veľa naučil, ale aj nasmial. Určite odporúčam!!! ;)

Michael K. - 6. 9. 2018

Príjemné vystupovanie, jasné a jednoduché vysvetlenie a hlavne obdivuhodná trpezlivosť. Opakuje učivo, pokiaľ si nebude istý, že tomu rozumiete. Vďaka Marošovému doučovaniu som bola pripravená zvládnuť matematiku na vysokej škole.

Denisa B. - 6. 9. 2018

Ak mam niekoho odporucit na doucovanie z vysokoskolskej matematiky, je to jednoznacne Maros! :) Skusila som niekolko doucovani a nikde som tak lahko matiku nepochopila ako pri nom.Vysvetlovanie je jednoduche, logicky a zrozumitelne podane a v pripade otazok nema problem nieco dovysvetlit alebo zopakovat.Navyse su jeho hodiny aktivne, pyta sa otazky,cim nenecha studenta civiet do steny a pocuvat jednym uchom dnu a druhym von ale naozaj si ziska jeho pozornost.Ako bonus, hodiny su vedene v dobrej atmosfere, kde nie je nudza o zabavu! Vie sa studentom casovo prisposobit a co je najdolezitejsie, vie dopomoct k spraveniu skusky!!! Big like!

Miriama K. - 6. 9. 2018

V prvom semestri sa mi podarilo preniesť matiku. Hneď potom som sa prihlásila na doučovanie a v druhom semestri som dala matiku easy na B. Maroš vysvetľuje jednoducho a zrozumitelne, má skvelý prístup. Jednoznačne ho odporúčam! :)

Karolin K. - 6. 9. 2018

Keď som hneď po prvom semestri prenášala matiku, prihlásila som sa ku Marošovi na doučko a môžem iba chváliť! :) Maroš má skvelý prístup, nevysvetľuje učivo zložito, takže mu pochopí aj úplný laik (ako ja), a navyše sa na jeho hodinách vždy zabavíte. Vďaka týmto doučkám som už viac matiku neprenášala a skúšku dala už na predtermíne :) Odporúčam!

Nicole T. - 6. 9. 2018

Maroš ma doučoval matematiku na vysokej škole. Keďže som nenavštevovala gymnázium, nemala som takmer žiadne základy a bola to pre mňa ,,španielska dedina’’. Vďaka jeho prístupu a hlavne trpezlivosti som však skúšky úspešne zvládla :-) Maroš je life saver!

Radka Š. - 6. 9. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu