Španielčina z pohodlia domova (on-line)Simona K.

Simona K.
Účet overený:
španielsky jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend
1h priemerná rýchlosť odpovede

Pre rýchlejšie spojenie mi rovno napíšte na facebooku.
Simona Korenačková
Alebo cez stránku doucuji.eu :) Tam Vám hneď odpíšem! Ďakujem

Hola amigos.

Či už sa učíte španielsky jazyk, potrebujete sa v ňom zdokonaliť, prejsť gramatikou, rozšíriť si slovnú zásobu, alebo vás láka naučiť sa tento krásny jazyk, tak ste tu správne.

Niečo málo o mne.

Španielčine sa venujem už veľmi dlhú dobu, už to bude 15 rokov. Zmaturovala som s certifikátom zo španielskeho bilingválneho gymnázia. Potom som si zvolila na vysokej škole filológiu španielskeho jazyka a vyštudovala som magisterské štúdium zo Španielskeho jazyka a literatúry. Počas môjho štúdia som strávila tri mesiace na Malorke, kde som pracovala ako Au-pair. Taktiež som sa zúčastnila študijného pobytu v krásnom mestečku na juhu Španielska, kde som šesť mesiacov študovala obchodnú španielčinu. Moja posledná cesta v rámci štúdia bola namierená do Mexika, kde som po dobu ôsmich mesiacov spoznávala mexickú kultúru, cestovala a študovala medzinárodné vzťahy.

Dnes už s týmito bohatými skúsenosťami učím v jazykovke a rada aj TEBA naučím/doučím španielčinu, nech sa môžeme z toho zvučného a príjemného jazyka tešiť spolu.
_________________________________________________________________

Lekcie sú vždy nastavené podľa vašich potrieb:
Učím každý level španielčiny (A1-C2)
Pomôžem s prípravou na maturitu (španielčina ako druhý jazyk)
s prípravou na maturitu z bilingválneho gymnázia (literatúra, syntax...)
Španielčina potrebná na cestovanie
Obchodná španielčina
Prípravy na DELE A1-B2
Precvičovanie gramatiky (indefinidos, imperfectos, subjuntivos...)
Rozšírenie si slovnej zásoby (frases hechas...)
Konverzácie :)

Na každú hodinu vždy pripravím potrebné materiály, s ktorými budeme pracovať a tým sa vynasnažím, aby bola hodina organizovaná, a aby nám to čo najlepšie a najefektívnejšie spolu išlo.

Hodiny prebiehajú v on-line prostredí (skype). Je len na vás akú dĺžku lekcie si zvolíte (45min/60min/90min) a či (1x/2x do týždňa) a či pôjde o jednorazové (občasné) alebo dlhodobé doučovanie.
_________________________________________________________________
A čo cena?

Cena lekcií sa pohybuje v rozmedzí 8-25 eur v závislosti od toho o aký typ lekcií máte záujem. Som tu predovšetkým pre vás :)
Ak máte záujem, určite ma kontaktujte a podeľte sa s vašimi skúsenosťami a na čo by ste sa chceli zamerať a ja pre vás nastavím najvhodnejšiu lekciu :)

Hasta prontoKontaktný formulár