Dalibor G.

Dalibor Gallik
Účet overený:
medicína, farmacia, SCIO testy, chémia, biológia, prijímačky na medicínu
Bratislava, Senec, Pezinok, Poprad, 84214
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
60% zodpovedaných správ
32h priemerná rýchlosť odpovede

Som členom Bratislavského spolku medikov a študent na LF UK, rovnako úspešne som však absolvoval aj prijímacie pohovory na farmáciu v Hradci Králové a v Bratislave. Na testovaní SCIO som dosiahol percentil z Chémie 100 a z Biológie 97 plus harmonizovaný percentil zo všeobecnej časti 92,5.

Čo Vám viem ponúknuť?

V rámci prípravy na medicínu som absolvoval prípravný kurz a viaceré súkromné doučovania, takže na otázky týkajúce sa prijímacích pohovorov na medicínu alebo farmáciu sa môžeme v prípade Vášho záujmu pozrieť z viacerých pohľadov. Mám k dispozícii potrebnú literatúru, pričom jednotlivé celky budeme v prípade Vášho záujmu prechádzať spoločne a vysvetlím Vám prípadné nejasnosti. Pre mojich budúcich študentov pripravujem taktiež materiály vo forme plagátov a logických vysvetlení najzložitejších otázok, samozrejmosťou sú vyrátané príklady. Verím, že Vám mám čo ponúknuť, pomôžem Vám správne nastaviť systém prípravy a spolu s Vami prejdem zaujímavú ale náročnú prípravu na prijímacie pohovory, kde to už ostane len na Vás.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať :)Referencie

Dalibor je najlepsi doucovatel akeho som mala, bol mi k dispozicii vzdy ked som to potrebovala a presiel so mnou vsetko co som potrebovala na scio. Odporucam

Jolana J. - 16. 4. 2017

Dalibor je najlepší doučovateľ s akým som mala skúsenosť. Na hodinu bol vždy pripravený, podal mi chémiu veľmi dobrým spôsobom. Určite ho môžem len odporúčať.

Kati S. - 14. 11. 2016

Ďakujem Daliborovi, že mi hravo pomohol s chémiou na komisionálky a zo 4ky som sa vyšvihol na super dvojku a verím, že o rok to bude ešte lepšie. Dokáže chémiu podať úžasne hravou formou. Bolo to síce drahšie, ale určite to stálo za to.

Patrik V. - 19. 7. 2016

Dalibora musím vrelo odporučiť, jeho ľudský prístup, forma doučovania a hoci aj časová flexibilita boli excelentné. Služby, ktoré poskytuje svojím žiačkam/žiakom sú často nadštandardné a nie je s ním na hodinách nuda, čo určite prispieva k ľahšiemu učeniu .... Ak by ma teraz neprijali, určite s ním pokračujem v spolupráci aj naďalej :)

Anna K. - 27. 6. 2016

Dakujem Daliborovi, ze ma pripravil na prijimacky. Ma super system, poskytne aplikaciu a preberali sme len to co som nevedela.

Jana H. - 18. 6. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu