Individuálne doučovanie na mieru za skvelú cenu onlineRebeka K.

Rebeka K.
Účet overený:
nemecký jazyk - všetky úrovne
Senec
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
9€ - 9€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
40% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj. Som študentka psychológie a kórejského jazyka, ktorý je už mojim siedmym cudzým jazykom. Učenie sa jazykov ma veľmi baví a dúfam, že aj teba dokážem motivovať a uľahčiť ti učenie sa cudzích jazykov celkovo, nie len nemčiny.

Skúsenosti s nemčinou: maturovala som z nemčiny a po maturite som išla do Nemecka, kde som bývala 3 roky. Najprv rok ako au-pairka u nemeckej rodiny, potom som študovala na nemeckej univerzite a pracovala popritom ako predavačka, čiže nemčinu som používala každý deň pri komunikácii v škole, so zákazníkmi a s deťmi. V nemecku som taktiež získala svoj C2 Certifikát z nemčiny, čiže doučím kľudne všetky úrovne aj rôzne vekové skupiny.

Knihu nebudeš potrebovať, zostavujem svoje vlastné lekcie a cvičenia ale keď si zvyknutý/á na určitú učebnicu, tak kľudne môžeme ísť podľa nej, nie je problém. :)
Hodiny prispôsobím podľa tvojej potreby, či sa už potrebuješ zlepšiť v komunikácii, vysvetliť gramatiku alebo pripraviť sa na certifikát/skúšku alebo pobyt v zahraničí. Prvá hodina je zadarmo, tak ma neváhaj kontaktovať. Vyskúšaj a uvidíš či budeš spokojný/á. Teším sa na Teba. :)Kontaktný formulár