Soňa S.

Soňa S.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Od 8 €/hod

Soňa S.

Espaňol ❤︎

  • 5/5 (hodnotili 3 študenti)
  • 10 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 8 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

¡Hola amigos!

Som Soňa a rada by som posunula ďalej svoje znalosti a vášeň pre španielčinu, ktorou doslova žijem.

Španielčine sa venujem už viac ako 10 rokov. Začala som ako samouk, no veľmi rýchlo ma to nadchlo a chcela som vedieť stále viac, a tak som sa začala dennodenne vzdelávať. Či už sama alebo v jazykových školách. Najviac mi však dal pobyt v Španielsku, kde som mala možnosť stráviť časť svojho štúdia a ďalej sa v španielčine zlepšovať. Tento čas strávený v Španielsku ma veľmi inšpiroval, a tak som nedávno obdržala aj oficiálny certifikát DELE od Inštitútu Cervantes.
Najdôležitejšie je byť jazykom čo najviac obklopený, a to veru dnes so španielčinou nie je problém. 😊

Či už sa teda chystáte na dovolenku do španielsky hovoriacej krajiny, potrebujete základy španielčiny do novej práce, školy, alebo vás jednoducho zaujíma o čom to spieva ten Alvaro, tak mi nechajte správu a určite sa dohodneme. Preferujem začiatočníkov a pokročilých formou online hodín, ale na všetkom sa dá samozrejme dohodnúť. 😊

Prvá polhodinka je zdarma, aby ste sa vedeli rozhodnúť, či vám môj štýl (aj ja samotná) sedím.

1 hodina – 10 eur
45 minút – 8 eur

¡Hasta luego!

Referencie (1)

Mária G.

Mária G.

6 odučených lekcií

Odporúčam doučovateľku Soňu, pretože jej hodiny sú vždy zaujímavé a chodí na ne plne pripravená. Je trpezlivá, ochotná pomôcť, vysvetliť a zopakovať prebranú látku niekoľkokrát bez problémov. Jej individuálny prístup ma zaujal už na prvej hodine, kedy sme sa základy učili nezvyčajnou formou. Ak by ste chceli interaktívne a zábavné hodiny namiesto nudného čítania z knižky, určite skúste hodinu so Soňou. Ja osobne vidím progres už po pár hodinách a som veľmi spokojná s každou jednou hodinou.