Zuzana H.

Zuzana H.

Odpovedá do 9 hodín, na 100% správ
100% 9 hod
Od 10 €/hod
Prijíma študentov

Zuzana H.

Prijíma študentov

Vyučujem hru na klavíri a gitare

Cena Od 10 €/hod

Kontaktný formulár

Popis

Som hudobníčka, ktorá hrá na klavíri, gitare a venuje sa aj spevu. Som človek, ktorý miluje hudbu a rada hudbu tvorím, je to môj spôsob ako sa vyjadrujem a hovorím svoje názory, pocity, myšlienky, ktoré prevtelujem do melódií a harmónii. Je to taký môj "dokonalý" svet. Skladám hudbu aj inštrumentálnu, ale aj so spevom (aj klavír aj gitara). Jednoducho to milujem :)

Vydala som aj svoj prvý inštrumentálny piano album s názvom Invisible Emotions (2019).

Už 4. rok som aj učiteľkou na Súkromnej ZUŠ-ke, kde učím klavír.

Podľa môjho názoru sa hudbe môže venovať ktokoľvek, samozrejme podstatné sú aj nejaké vlohy, ale dôležitá je hlavne chuť a vytrvalosť. Všetko nejaký čas trvá a treba hlavne trpezlivosť a mať z toho radosť. Mať radosť z progresu. Ako sa hovorí nie je až tak dôležitý cieľ, ako samotná cesta. Práve táto cesta nás formuje, učí a posúva vpred.

Ak máš teda chuť pochopiť základy, niečo sa naučiť, naučiť sa na nástroj, urobiť si radosť, zlepšiť sa, či sa naučiť nejakého svojho obľúbeného interpréta, ba dokonca by si chcel skúsiť tvoriť, neváhaj a kontaktuj ma.

Je úplne jedno koľko máte rokov, či ste starší, mladší, na hudbu nie je nikdy neskoro, nie sú žiadne hranice, nie je žiadny limit, ale musí byť hlavne chuť, potom to všetko ide akoby "samo".

Referencie (2)

Linda K.

Linda K.

Neoverená referencia

Zuzka je fantastická :) Hodiny s ňou sú vždy dynamické, motivujúce a zábavné. Veľmi oceňujem Zuzkinu trpezlivosť a znalosti, ktoré vie veľmi zaujímavo podať. Páči sa mi, že sa venujeme aj teórii, ktorá je mi dávkovaná v správnej miere, aby ma nedemotivovala. Je super, že si ju na každej hodine aj opakujeme. Zuzku odporúčam naozaj všetkým záujemcom o hudbu, je to nielen veľká profesionálka, ale aj úžasný človek :)

Eleni K.

Eleni K.

Neoverená referencia

Príjemný prístup a skvelá komunikácia, rovnako ako schopnosť doučovania :)