Kristína Č.

Kristína Č.

Odpovedá do 18 hodín, na 70% správ
70% 18 hod
Od 17 €/hod
Prijíma študentov

Kristína Č.

Prijíma študentov

Doučovanie španielskeho a ruského jazyka

  • 5/5 (hodnotili 4 študenti)
Cena Od 17 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Ahoj! Moje meno je Kristína a ponúkam doučovanie zo španielčiny a ruštiny.

K cudzím jazykom som mala vždy veľmi blízko. Rada som sa ich učila no ešte radšej som bola, ked' som ich mohla využívať v praxi.

Španielsky jazyk som vyštudovala na bilingválnom slovensko-španielskom gymnáziu, v ktorom som aj úspešne zložila štátnu skúšku z tohto jazyka na úrovni C1. Počas štúdia som absolvovala študijný pobyt v Španielsku, kde som mala možnosť preniesť svoje teoretické znalosti do praxe.

Ruský jazyk študujem neustále, nakoľko je to jazyk v ktorom študujem svoju vysokú školu priamo na území Ruska. Momentálne dosahujem znalosti na úrovni B2, avšak v tomto roku sa pripravujem na skúšky z úrovne C1.

Doučovaniu som sa venovala ešte počas strednej školy a pokračujem v tom aj popri vysokoškolskom štúdiu, nakoľko veľmi rada odovzdávam svoje jazykové znalosti a skúsenosti druhým. Z vlastných skúseností viem, že základom je komunikácia, pretože práve pri nej máme možnosť budovať svoje jaykové návyky. Ponúkam doučovanie z gramatiky, konverzácie pre všetky úrovne v oboch jazykoch.

CENA
17€ / 60 min / osoba
12€ / 45 min / osoba

27€/ 60 min/ 2 osoby
22€/45 min/ 2 osobyReferencie (2)

Angelika H.

Angelika H.

17 odučených lekcií

Španielčinu som si vďaka Kristíne veľmi obľúbila. Hodiny sú ako na mieru šité pre mňa. Skvelý prístup, pripravenosť na každú jednu hodinu, ochota vyhovieť všetkým požiadavkám a zmenám, ktoré nastanú. Som rada, že som natrafila práve na teba. Gracias por todo 😊.

Odpoveď doučovatela:

Angelika, d'akujem pekne za veľmi milé slová. Moc si vážim tak usilovných a milých študentov ako si ty :) Teším sa na dalšie spoločné hodiny. Gracias a ti :)

Arielle F.

Arielle F.

Neoverená referencia

Lekcie lektorky Kristíny považujem za skutočne prínosné. Oceňujem jej profesionalitu a ľudskosť zároveň. Na hodiny bola vždy pripravená a lekcie prispôsobovala mojej jazykovej úrovni.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem krásne! Teším sa na dalšie spoločné hodiny :)