Anetta J.

Anetta J.

Odpovedá do 1 hodiny, na 70% správ
70% 1 hod

Anetta J.

Máš pocit, že máš v nemčine medzery alebo ti chýbajú základy? Pomôžem ti zlepšiť tvoju nemčinu od základov hravo a bez stresu!

  • Doučuje aj online
  • Od  8 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer
Cena Od 8 €/hod
Preferované časy: poobede, večer

Popis

Volám sa Anetta a som študentka gymnázia, kde navštevujem študijný program s rozšírenou výučbou nemeckého jazyka. Nemčinu sa aktívne učím počas celého štúdia na strednej škole a absolvovala som dve jazykové skúšky (DSD I a DSD II skúška), na úrovni A1-C1.

Som komunikatívna, priateľská, trpezlivá a rada ti pomôžem zlepšiť tvoje jazykové schopnosti v príjemnej atmosfére bez stresu a známkovania. Ak si na základnej škole a chceš, aby si ovládal základy jazyka na čo najlepšej úrovni, tak neváhaj a obráť sa na mňa!

Počas doučovania ti poskytnem materiály, ktoré si môžeš nechať a v prípade potreby sa k nim môžeš kedykoľvek vrátiť a učivo si opäť osviežiť.
Preferujem hravejší a zábavnejší spôsob učenia sa, takže sa nemusíš obávať, že by hodiny prebiehali v napätí, pod tlakom alebo v strese, ako to občas býva v škole.

Ak si nie si istý, či správne ovládaš skloňovanie, členy či preklad alebo hocičo iné, rada ti s tým pomôžem a dodám ti istotu a odhodlanie učiť sa nemecký jazyk aj naďalej!

Doučovanie ponúkam online formou alebo dochádzaním za študentom v poobedných alebo večerných hodinách v týždni aj cez víkend. Pre efektívne doučovanie a pre dobrú koncentráciu a sústredenie žiaka preferujem 45- 60 minútové hodiny.

Teším sa na Teba!

Typy lekcií

Štandardná lekcia

8 € / 55 min

Fotky a certifikáty