Julia B.

Julia B.

Odpovedá do 27 hodín, na 100% správ
100% 27 hod

Julia B.

Francúzština a angličtina so žiačkou prestížnej francúzskej univerzity

  • 1 odučená lekcia
  • Doučuje aj online
  • Od  15 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie

Popis

Ahojte! Volám sa Júlia a práve som ukončila druhý ročník na Parížskom inštitúte politických vied Sciences Po Paris. Taktiež som absolventkou francúzskeho bilingválneho gymnázia v Žiline. Počas štúdia som absolvovala viacero výmenných pobytov vo Francúzsku, Švédsku alebo Indii.
Z angličtiny som získala certifikát Cambridge C1 a taktiež aj moje štúdium na univerzite prebiehalo bilingválnou formou (angličtina + francúzština).
Som otvorená doučovaniu od úplných základov, ale taktiež aj konverzáciám, poprípade pomoci študentom chystajúcim sa na Erasmus, alebo na vysokú školu do Francúzska.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

15 € / 55 min

Referencie (1)

Matej S.

Matej S.

Neoverená referencia

Julia je kvalifikovana a skusena lektorka francuzstiny, ktora vzdy dala moje individualne potreby a ciele vo francuzskom jazyku do centra pozornosti. Jej metoda ucenia je zalozena na dialogu, hodiny su rychle a plne vyziev, pokryvajuce zaujimave a uzitocne temy, slova a vyrazy. Rad si myslim, ze som zhovorcivy clovek, ale niekedy som pocas hodiny nebol prave naladeny hovorit spontanne, ale Julia mala vzdy vela otazok, ktore mi polozila, aby som mal podnety na pokracovanie v rozhovore. Je velmi bystra a vzdelana, priatelska a myslou otvorena, ma zaujimavu a inspirujucu osobnost a jej nazory na rozne temy boli pre mna casto obohatenim. Ma aj prijemny zmysel pre humor a vela trpezlivosti s mnozstvom chyb, ktore pocas nasich rozhovorov vo francuzstine robim. Mame spolu zdielany dokument, kam mi pisala uzitocne francuzske frazy, ktore sme na hodine vzdy prebrali, a cez mail som dostaval pravidelne vela uzitocnych materialov. Ak to mam zhrnut, treba povedat toto - ked hovorime o uceni francuzstiny, Julia vie velmi presne co, a ako robit, a je to vzdy velmi prijemna skusenost. S mojim rozhodnutim zacat francuzsku konverzaciu prave s nou som stale velmi spokojny a velmi sa tesim na nasu dalsiu spolupracu. Na zaklade tychto faktov, mozem Juliu ako lektorku francuzstiny, bez vahania a s cistym svedomim, vsetkym velmi odporucit.