Matúš F.

Matúš F.

Odpovedá do 1 hodiny, na 50% správ
50% 1 hod

Matúš F.

Doučovanie programovania Python, Java

  • Doučuje aj online
  • Od  15 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Zdravím ťa na svojom profile, som študentom kybernetiky a umelej inteligencie, pracujem v odvetí cloudových technológii a som názoru, že programovanie je zábava a keď to neplatí, tak robíme očividne niečo zle. Rád ti ukážem rôzne spôsoby ako si osvojiť programovanie a dostať sa na slušnú úroveň kde už budeš schopný rásť sám a naberať nové užitočné vedomosti.

Mojim kľúčovým zameraním je Python ale ani Java nie je od môjho jedálnička ďaleko. Celkovo by som to zhrnul na OOP paradigmu, ktorá zahŕňa rôzne dizajnové vzory a metódy.

Moje služby začínajú na 15€/h.
Neváhaj ma kontaktovať ak potrebuješ niečo vysvetliť, ukázať, prekonzultovať, v krajných prípadoch pomôcť niečo vypracovať.

Referencie (4)

Martina Š.

Martina Š.

Neoverená referencia

Matúša môžem len odporučiť! Ked' som potrebovala pomôct s úlohou v Pythone v krátkom termíne tak mi pomohol ju vyriešiť do 24 hodín a vynikajúco vysvetlil! Rýchla komunikácia ako aj super vysvetlenie. Naozaj ma zachránil!!! Už máme dohodnuté lekcie do budúcnosti. 10/10.

Erik C.

Erik C.

Neoverená referencia

Matúša môžem odporučiť každému, potreboval som pochopiť pár princípov v pythone, ukázal mi šikovné spôsoby ako v ňom pracovať a zlepšiť si štruktúru kódu za mňa 10/10✌🏻

Nicolas L.

Nicolas L.

Neoverená referencia

S doučovaním jazyka Java som veľmi spokojný. Doučovateľ je trpezlivý, ochotný a časovo flexibilný. Odporúčam.

Róbert D.

Róbert D.

Neoverená referencia

Dobrý prístup, priateľský. Vysvetlenie témy na úrovni, ak sú nedostatky, stačilo sa opýtať a daná téma sa prebrala znovu tak, aby som ju pochopil. Maximálna spokojnosť. Vrele doporučujem.

Zodpovedané otázky (2)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Matúš F.

C programovanie

Vypracuje to niekto prosím?

Matúš F.

Python programovanie

Potrebovala by som pomoc v informatike -programovanie v pythone -mame napísat návrh niečo ohľadom zdravotníctva -aby bol ten program ohľadom zdravotníctva.Na fotke by malo byť ohľadom čoho presnejšie Buď dýchanie alebo pulz -vypisla som si to ale neviem to sformovať