Aima Z.

Aima Z.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

Aima Z.

Prijíma študentov

Angličtina z Bali

  • 4,9/5 (hodnotilo 10 študentov)
  • 243 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Od  18 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 18 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie

Popis

Ahojte, žijem a doučujem angličtinu online z krásneho Bali v Indonézii. Moji slovenskí kamaráti mi odporučili doučovať na doucma.sk, aj pomohli preložiť profil do Slovenčiny. To znamená, že naše lekcie budú prebiehať výhradne v Angličtine - ale bez obáv, som veľmi trpezlivá a chápajúca :)

Aktuálne pracujem ako asistujúca učiteľka v medzinárodnej škole tu na Bali. Rodičia sem so svojimi deťmi prichádzajú z celého sveta. My ich učíme základné školské predmety v angličtine. Po anglicky teda hovorím denne a som zvyknutá vysvetľovať rôzne koncepty jednoduchou formou tak, aby ich chápali moji mladí žiaci. Myslím, že to pre nás môže byť skvelý štartovací bod.

Ak už trošku "speakujete" a chcete sa zlepšiť v prirodzenej konverzácii alebo nabrať sebavedomie, veľmi rada vám pomôžem. V škole sa pravdepodobne zameriavate na teóriu a gramatiku. My sa spolu môžme zamerať na praktickú každodennú angličtinu, ktorú môžete využiť v reálnom živote.

Rada pracujem v priateľskom a neformálnom prostredí, ktoré povzbudzuje k interaktivite. Môžme pracovať na vašej slovnej zásobe, učiť sa užitočné frázy pre rôzne situácie, small talk, či formálnu mailovú komunikáciu.. prispôsobíme sa vašim individuálnym cieľom.

Lekcie prebiehajú cez Zoom, Google Meet, Microsoft Teams alebo tu na platforme. Rada sa tiež dohodnem na bezplatnej skúšobnej lekcii na 20 minút.

Teším sa, ako vás budem vidieť rásť a zlepšovať sa :)

-------

Hello, I live and teach English online from beautiful Bali, Indonesia. My Slovak friends here recommended doucma.sk and also helped me to translate this profile to Slovak. That means our lessons will take place exclusively in English, but don't worry, I'm very patient and understanding :)

I'm currently working as a teacher in international school here in Bali. Parents from all around the world come here with their children. We teach them basic school subjects in English. I speak English daily and am used to explaining different concepts in a very simple way so that they are understandable. I think that could be a great base for us to start from.

If you already speak a little and want to improve in natural conversations or get more confident, I'll be more than happy to assist you. In school you probably focus on theory or grammar, together we will focus on practical day to day English you can use in real world situations.

I like to create friendly and informal environment that encourages interactivity. We can work on your vocabulary, learn practical phrases for different situations, small talk, formal email communication, it's up to you pick your individual goals.

Lessons take place over Zoom, Google Meet, Microsoft Teams or here on the platform. I'm happy to have a 20 minutes trial lesson with you for free.

Looking forward to seeing you grow and improve :)

Referencie (3)

Lukáš Š.

Lukáš Š.

43 odučených lekcií

Aima je veľmi dobrá lektorka anglického jazyka , je priateľská . Od kedy mávam lekcie s Aimou sa mi zlepšila komunikácia a hlavne sa nebojím rozprávať aj keď viem že veta nie je úplne správna , Aima ma vždy nasmeruje na správnu cestu. Preto ak potrebuješ sa zlepšiť v anglickom jazyku, odporúčam lekcie s Aimou. thank you Aima :-) Lukas

Diana J.

Diana J.

26 odučených lekcií

Ďakujem veľmi pekne Aime za naše hodiny. Každú hodinu sa rozprávame nielen o gramatike, ale aj o nejakej téme, ktorú Aima pripraví. Už teraz si všímam, že mám väčšiu odvahu rozprávať a implementujem v komunikácii veci, ktoré sa učíme. 10/10 ♥

Andrea E.

Andrea E.

6 odučených lekcií

Pre mna osobne je Aima v prvom rade absolutne skvely clovek s otvorenou myslou a vyborna lektorka. Na hodiny je vzdy pripravena, dava vsak priestor na vyjadrenie sa k pripravenym temam, zaujima ju pohlad studenta. Dakujem za vsetky hodiny, Aima :)