Kamila S.

Kamila S.

Odpovedá do 3 hodín, na 90% správ
90% 3 hod
Prijíma študentov

Kamila S.

Prijíma študentov

Doučovanie hudby

Cena Od 20 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer
Popis Referencie

Popis

Volám sa Kamila. Mám vyštudovanú hru na priečnej flaute na konzervatóriu v Košiciach, bakalára z hudobného umenia / pedagogiky. Momentálne som študentkou 5. ročníka operného spevu na konzervatóriu a pôsobím aj ako členka externého zboru v opernom divadle v Košiciach. Mám 5 ročnú učiteľskú prax na Základnej umeleckej škole. Pracovala som s deťmi rôzneho veku ale aj dospelými.

Referencie (3)

Martin S.

Martin S.

Neoverená referencia

Som veľmi spokojný s Kamilinými lekciami operného spevu. Má priateľský prístup, pri speve presne vie zanalyzovať čo a kde treba doladiť, a tiež vie veľmi pekne vysvetliť technické prvky ako správne dýchanie a rezonancia v tele. Často ukazuje rôzne príklady a tiež navrhuje kreatívne tipy a triky, ak mám s nejakou technikou problém. Veľmi odporúčam!

Matt L.

Matt L.

Neoverená referencia

Chodievam na hodiny spevu a som veľmi spokojný. Priateľská, uvoľnená atmosféra, hodiny sú prispôsobené potrebám študenta a nie je problém sa dohodnúť na časoch. Odkedy som začal chodiť tak je poznať viditelné zlepšenie, čiže určite odporúčam každému, či začiatočníkovy čo chce začat spievať alebo niekomu kto sa chce zlepšiť :)

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem ☺️

Štefan M.

Štefan M.

Neoverená referencia

S doučovaním hry na klavír som veľmi spokojný. Na čase sa vieme vždy dohodnúť a hodiny sú prispôsobené mojim schopnostiam a zručnostiam :) Som úplný začiatočník a tak oceňujem hlavne jej trpezlivosť a ochotu pomôcť. Navyše ak mi niečo nie je jasné tak vždy ochotne odpovie na moje otázky aj mimo vyučovacích hodín. Vrelo odporúčam každému kto by sa chcel naučiť hrať (nie len) na klavír.

Odpoveď doučovatela:

🙏😊