Viktoria T.

Viktoria T.

Odpovedá do 2 hodín, na 100% správ
100% 2 hod
Od 18 €/hod
Prijíma študentov

Viktoria T.

Prijíma študentov

Profesionálne online doučovanie francúzského a anglického jazyka

  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer
Cena Od 18 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer
Popis Referencie

Popis

UPDATE:
Ahojte, Salut, Hi guys,
Ostáva mi voľný časový slot 10-12,00 a 13-15,00 utorky.Ahojte :)

Venujem sa jazykom vyše 13 rokov a veľmi rada pomôžem aj tebe, či už s rozprávaním, gramatikou alebo porozumením. Od novembra po kratšej pauze (rodič.dovolenka) príjmam nových študentov na kurzy francúzského a anglického jazyka. Sme medzinárodna rodina a rozprávame sa doma anglicky.

Ku každému študentovi mám individuálny prístup, na prvej hodine si nastavíme plán. Doučujem študentov stredných škôl, pomáham s prípravou na certifikát a maturitu, s niektorými študentmi máme čisto konverzačné hodiny a taktiež vyhotovujem preklady alebo viem pomocť s motivačným listom v cieľovom jazyku.

Oba jazyky som sa naučila v zahraničí. Francúzsky jazyk som vyštudovala v Paríži, kedy som žila vo francúzskej rodine a detailne spoznala aj kultúru. V Anglicku som vyštudovala prekladateľstvo a tlmočníctvo anglického a francúzského jazyka, počas ktorého som stihla Erasmus pobyt v mojom obľúbenom Francúzsku. Počas strednej školy som žila rok v americkej rodine a ukončila strednú školu v Michigane, USA.

Hodiny rada vediem v cudzom jazyku, po dohode so študentom :)

Teším sa na naše lekcie! :)

Viki

Referencie (1)

Lenka H.

Lenka H.

Neoverená referencia

Viki je velmi super mila a prijemna doucovatelka. Hodiny francuzstiny s nou boli pohodove a zaroven som sa vela naucila. Hodiny boli nastavene podla toho co som sa chcela a potrebovala ucit (ci gramatiku alebo len konverzaciu), Viki bola vzdy ochotna hodiny upravit podla mojej vole. Urcite odporucam!

Odpoveď doučovatela:

Dakujem Lenka :))