Ľubica M.

Ľubica M.

Odpovedá do 9 hodín, na 90% správ
90% 9 hod
Prijíma študentov

Ľubica M.

Prijíma študentov

Doučovanie Talianskeho jazyka a Anglického jazyka

Cena Od 14 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie Zodpovedané otázky

Popis

TALIANČINU vyučujem viac ako 20 rokov, je to nádherný cudzí jazyk, ktorý sa aj ľahko učí. Taliansky jazyk som učila individuálne, skupinovo, vo viacerých jazykových školách aj na gymnáziu.
Uprednostňujem vyučovanie BEZ STRESU :)

Študovala som aj na Univerzite vo Florencii v Taliansku, kde som urobila skúšky z odborných predmetov v talianskom jazyku a aj certifikáty z talianskeho jazyka CILS B2.

ANGLIČTINU tiež vyučujem viac ako 20 rokov, učila som na gymnáziu, ZŠ, materských školách, jazykových školách a aj individuálne podľa požiadaviek.

Cena: od 14 Eur / 45 minút

Vyučujem aj cez ZOOM alebo SKYPE.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

14 € / 55 min

Referencie (3)

+ Pridať referenciu
Jana P.

Jana P.

Neoverená referencia

S Lubkou mavam hodiny talianciny a velmi sa mi paci sposob akym ich vedie. Hodiny su plne novych slovicok, konverzacie a Lubka ma velmi pozitivny pristup. Ocenujem najma jej podporu, pochvalu pri progrese - to ma motivuje ist dalej a ucit sa dalej tento krasny jazyk. Odporucam ju ako lektorku vsetkymi desiatimi 😉.

Pata S.

Pata S.

Neoverená referencia

Je vidieť, že paní učitelka má s učením skúsenosti. Prístup je individuálny a vie sa prispôsobiť rôznym úrovniam. Vyžaduje prípravu, ale zároven je milá a ľudská, takže sa človek pri svojich chybách aj zasmeje. Oceňujem aj jej skúsenosti zo zahraničia, kde strávila pracovne niekoľko rokov, takže vie, ako sa v cudzom jazyku naozaj vyjadriť, nie je to len učenie podľa nejakej učebnice. Za mňa veľmi príjemný prístup, človek sa teší a zlepšuje.

Lubica F.

Lubica F.

Neoverená referencia

Velmi motivacny a individualny pristup k uceniu cudzieho jazyka. Roznorode zdroje, clovek sa nenudi a na hodinu sa tesi. Lubka je vynikajuca ucitelka, velmi efektivna, vysledky zlepsenia su rychlo badatelne.

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Ľubica M.

Pracovny zošit 5 ročník ,potrebujeme poradiť

Prosím vás neviete nám poradiť aký obrázok má vzniknúť?syn to mal správne pospájané ale obrázok nedával žiadnu logiku ...už sme skúšali rôzne varianty ale nevieme na to prísť ako to má vlastné byť spojené .Dakujem