Ivona M.

Ivona M.

Prijíma študentov

Ivona M.

Prijíma študentov

Doučovanie angličtiny online

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  6 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede
Cena Od 6 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede

Popis

Doučím konverzáciu v angličtine a angličtinu študentky a študentov základnej školy. Ako najdôležitejšie vlastnosti vnímam hlavne citlivý a trpezlivý prístup a kultivovanie záujmu a zvedavosti. Hodiny budú vedené do veľkej miery po anglicky, s ohľadom na doterajšie vedomosti. Budú obsahovať veľa konverzácií, lebo zastávam názor, že tak sa učí najprirodzenejšie. Rada by som sa dozvedela o záujmoch študentky/študenta (knihy, počítačové hry...) a spolu by sme našli spôsob ako ich použiť pri zlepšovaní sa v jazyku. Hodiny by som rada čo najviac prispôsobila požiadavkám študentky/študenta a na všetkých aspektoch priebehu doučovania sa dá dohodnúť.

Rada poskytnem 20-minútovú skúšobnú lekciu zadarmo, počas ktorej nastavíme formu doučovania tak, aby sedela čo najlepšie.

Počas strednej školy som sa venovala recitácii a tvorbe prózy a poézie v anglickom jazyku prostredníctvom jazykovej súťaže Language Flower. Za recitácie vlastnej a prebranej tvorby som získala 2. a 3. miesto v celoštátnom kole, so svojou poviedkou v anglickom jazyku som získala 2. miesto v celoštátnom kole. Zároveň som v roku 2021 dostala ocenenie talentovanej mládeže primátorom Bratislavy za svoje úspechy v jazykovej súťaži. Ďalej som sa venovala olympiádam v anglickom jazyku kde som v skupine 2D (odborné SŠ) získala 1. miesto na celoštátnom kole. Momentálne študujem druhý ročník psychológie na Univerzite Komenského v Bratislave.

Fotky a certifikáty