Michael J. Overená identita

Michael J.

Odpovedá do 2 hodín, na 100% správ
100% 2 hod
Overená identita
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Michael J.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Investujte do svojej budúcnosti s tým správnym doučovateľom

  • 4,9/5 (hodnotilo 12 študentov)
Cena Od 30 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty Zodpovedané otázky

Popis

S radosťou vám poskytnem doučovanie, pomôžem vám pri projektoch a zabezpečím, aby ste plne porozumeli témam, v ktorých sa potrebujete zlepšiť. Som tu, aby som vysvetlil zložité koncepty jednoducho.

Volám sa Michael John Čverčko.

Som študentom VŠ, fakulty FIIT STU (Fakulta informatiky a informačných technológií) v záverečnom ročníku bakalárskeho štúdia.

💼 Profesionálna expertíza

Pracujem ako automatizačný špecialista v Benitim, kde hlavnou náplňou mojej práce je automatizovať Excel tabuľky pre vylepšenie interných procesov firmy.

Pôsobím aj ako lektor v AjTyvIT, kde vediem workshopy a prednášam mladým o témach spojených s informačnými technológiami.

📝 Štýl doučovania

Môžete si vybrať medzi online a fyzickým doučovaním za doplatok. Odporúčam dvojhodinové doučovanie z dôvodu, že hodina prejde bleskovo rýchlo a často nestačí na kompletné porozumenie učiva. Formou dvojhodinovky budete mať viac času na detailnejšie vysvetlenie učiva a riešenie príkladov.

Pri online doučovaní budeme využívať videohovor, interaktívne tabule a zdieľanie obrazu. Týmto spôsobom môžem poskytnút rovnako kvalitné doučovanie bez toho, aby som musel fyzicky cestovať na miesto stretnutia.

Ak preferujete fyzické doučovanie, môžeme sa stretnúť osobne na dohodnutom mieste.

💥Skúsenosti

👉🏻 Odučených 2000+ hodín (nielen cez doučma)
👉🏻 Microsoft 365 na úrovni Expert
👉🏻 Anglický jazyk na úrovni native speaker, C2
👉🏻 Programovacie jazyky ako python, java, C, js, r-ko
👉🏻 Práca s databázou a tvorba Queries (MySQL, PostgresSQL)
👉🏻 Taktiež sú mi blízke algoritmy, koncepty a tvorba diagramov spojené s IT
👉🏻 Dátové štruktúry
👉🏻 Logické obvody
👉🏻 Matematika ZŠ/SŠ/VŠ

Verím v priateľský vzťah medzi mnou a žiakmi, ktorý pomáha kvalitnému vzdelávaniu. Vzájomná dôvera a porozumenie umožňujú efektívnejšie učenie a pozitívne prostredie. Som ochotný nadviazať priateľský vzťah s každým žiakom a pomôcť s akýmikoľvek úlohami, ktoré si žiaci potrebujú prebrať.

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Nechce sa vám vypisovať vašu požiadavku? Zarezervujte si bezplatnú online konzultáciu ešte dnes a získajte cenné informácie priamo v deň, kedy hľadáte ideálneho doučovateľa.

Zadarmo / 20 min
Štandardná lekcia

Klasická 55 minútová lekcia, ak potrebujete kratšie stretnutie. Či už je to len domáca zo školy alebo úloha z roboty.

40 € / 55 min
Štandardná dvojhodinová lekcia

Cenovo a časovo zvýhodnená lekcia. Prejdeme si detailne látku, ktorú sa chcete naučiť.

70 € / 120 min
Exkluzívny 6+2 hodinový balík, preferovaný študentmi

Odomknite svôj akademický potenciál s tým správnym doučovatelom. Tento doučovací balík v sebe nesie široké spektrum výhod, ktoré boli vytvorené na mieru, s cieľom obohatiť a vylepšiť váš výučbový zážitok: 🕖 6 vyučovacích hodín + 2 hodiny úplne zadarmo. ♾️ Neobmedzený počet otázok, na ktoré odpoviem medzi hodinami. 💯 Kvalitné vzdelávacie materiály. ✍🏻 Zadávanie domácich úloh plus ich oprava. 🌟 Tento balík je výnimočný nielen pre jeho obsah, ale aj výhodnú cenu! Získate 2 hodiny úplne zadarmo a ušetríte 80 eur. Výsledna cena balíka je 240 eur. Uvedená cena 30 eur je cena jednej hodiny vrámci balíka po zľave. Zaistite si svoju vlastnú lekciu už teraz, nezaberie vám to ani minútu. 🌟

30 € / 55 min

Referencie (10)

+ Pridať referenciu
Petra H.

Petra H.

13 odučených lekcií

Doucovanie s Michaelom mi velmi pomohlo pri rieseni pracovnych uloh vyzadujucich programovanie hlavne v pythone. Michael pochopil moje komplikovane zadania velmi rychlo, a trpezlivo a efektivne ma viedol pri ich rieseni. Vrelo odporucam.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem Petra za úprimnú recenziu. Vizualizácia dát pomocou pythonu a jupyter bola pre nás dvoch úplná hračka.

Valeriia D.

Valeriia D.

5 odučených lekcií

Doporučujem doučovanie s Michaelom. Pomohol mi už dvakrát, prvýkrát s Pythonom a teraz s Excelom. Všetko jasne vysvetľuje a zodpovedne sa berie za akúkoľvek prácu

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem Valeriia za tvoje odporúčanie! Teším sa, že som ti mohol pomôcť s Pythonom a Excelom. Ak budeš mať v budúcnosti ďalšie výzvy, budem pripravený ti opäť pomôcť.

Sofia Š.

Sofia Š.

2 odučené lekcie

Doučovanie bolo super! Michael mi vysvetlil všetky zadania na prípravu na skúšku jednoducho a zrozumiteľne. Vďaka jeho pomoci s excelom som úspešne zvládla praktickú skúšku z matematiky. Vrelo ho odporúčam každému, kto potrebuje túto pomoc.

Odpoveď doučovatela:

Som veľmi rád, že ti naše doučovanie prinieslo úspech! Tvoje slová ma tešia, a som hrdý, že som ti mohol pomôcť s prípravou na vysokoškolskú matematiku, vrátane učiva o pravdepodobnosti. Ďakujem za odporúčanie a príležitosť pomáhať ti!

Daniela L.

Daniela L.

1 odučená lekcia

Michael je veľmi šikovný, ústretový a pohotový. Naozaj mu záležalo na spokojnosti klienta. Doučoval moju dcéru v súvislosti s vytvorením podnikateľského plánu. Komunikácia bola bezproblémová. Michaela môžem len odporučiť.

Lucia M.

Lucia M.

1 odučená lekcia

Z Michaelom sa pracovalo veľmi dobre. Veľmi rýchlo pochopil čo od ňeho potrebujem a pomalými krokmi s výstižným vysvetlovaním sme prišli k úžasnému výsledku. Odporúčam👌👍

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem, Lucia za skvelú spätnú väzbu! Som rád, že sme spoločne dosiahli želaný výsledok. Oceňujem tvoje odporúčanie!

Fotky a certifikáty

Zodpovedané otázky (4)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Michael J.

Prieskumova analyza dat

Popíšte aspoň dve situácie, kde je treba vykonať prieskumovú analýzu dát.

Michael J.

matematika

Dobrý deň chcem vás poprosiť či by ste mi pomohli Ked chcem pouzit pri treningu 3 puky kolko mam moznosti farby pukov mam cierny,biele,oranzove,modre,cervene,zlte,zelene,mikroporezne

Michael J.

Excel

Úloha; Hodnota 4 je porovnávaná so stlpcom Maximum Ako to mám spraviť ?