Denis P.

Denis P.

Odpovedá do 2 hodín, na 100% správ
100% 2 hod
Prijíma študentov

Denis P.

Prijíma študentov

Výučba angličtiny / Košice / certifikovaný doučovateľ so skúsenosťami

  • Doučuje aj online
  • Od  12 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:

Popis

Moje meno je Denis a pracujem ako prekladateľ. Zároveň učím na jazykovej škole, s angličtinou sa teda stretávam dennodenne. Väčšina z mojich záujmov s jazykmi úzko súvisí a znalosť angličtiny mi umožnila venovať sa veciam, ku ktorým by som inak nemal prístup. Krásu angličtiny vnímam v tom, že je v dnešnej dobe kľúčom k najpresnejším informáciám, rozsiahlym znalostiam a neobyčajným zážitkom. Rád vás naučím, ako s jej pomocou rozširovať svoje obzory a budem vás sprevádzať na ceste za jej zdokonaľovaním.

Som držiteľom certifikátov CAE a CPE (najvyššia cambridgeská skúška na úrovni C2) a mám všeobecnú aj prekladateľskú štátnu skúšku (úroveň C2) z anglického jazyka.
Certifikáty môžem na požiadanie ukázať.

Vyučujem dospelých aj deti na akejkoľvek úrovni. Témou lekcií môže byť gramatika, konverzácie alebo čokoľvek, čo súvisí s anglickým jazykom. Ochotne a trpezlivo sa prispôsobím vášmu zameraniu a tempu.

Preferujem osobnú výučbu (Košice), pretože verím, že niet nad priamy kontakt učiteľa a žiaka. Môžeme sa však dohodnúť aj na online hodinách, ak vám to tak viac vyhovuje.

60-minútová hodina: 12€
Ponúkam možnosť úvodnej hodiny zdarma. (online)

Typy lekcií

Štandardná lekcia

12 € / 55 min