Helena S.

Helena S.

Odpovedá do 21 hodín, na 20% správ
20% 21 hod

Helena S.

Problémy s matematikou či informatikou? Odteraz sú minulosťou 😉 Potrebuješ správne upraviť vizuál bakalárskej, diplomovej alebo inej práce? Kľudne sa ozvi 😉

  • 9 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Od  10 €/hod
Cena Od 10 €/hod
Popis Typy lekcií Referencie

Popis

Ahoj, som učiteľkou matematiky a informatiky na základnej škole. Rada Ťa doučím všetko s čím máš problém, pripravím ťa na prijímačky či testovanie T9 (Monitor). Hodiny vediem v priateľskom duchu, žiadne stresy ani nervy u mňa nehrozia. Najlepšie je pre mňa, a určite aj pre teba, že doučujem hlavne online, takže nemusíš nikam chodit. Neváhaj ma kontaktovať 😉 Potrebuješ správne doťuknúť bakalársku, diplomovú alebo inú prácu po vizuálnej stránke, teda správne nastaviť word, nadpisy, odseky,...vytvoriť obsah, všetko správne označiť, atď? Tak som tvoja správna voľba 😉

Typy lekcií

Štandardná lekcia

10 € / 55 min

Referencie (4)

+ Pridať referenciu
Jozef V.

Jozef V.

Neoverená referencia

Veľmi šikovná pani učiteľka. Dcére začala na druhom stupni ZŠ robiť problém informatika a počas hodín v škole sa často strácala a nestíhala za spolužiakmi. Helenka jej všetko dovysvetlovaľa a najbližšie keď bude mať v škole znovu problémy s informatikou, budeme vedieť na koho sa obrátiť. Vrelo odporúčam!

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem za pochvalu 🙂 Hanka je šikovná, zachvilku bude vedieť viac ako ja 😉

Anna R.

Anna R.

Neoverená referencia

Najlepšia doučovateľka akú zatiaľ môj syn mal. Výborný prístup, trpezlivá a hlavne priateľská. Lepšie sú už len jednotky ktoré syn nosí z matematiky ;)

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pani Anička 🙂 Jurko je veľmi šikovný žiak 🙂

Alena M.

Alena M.

Neoverená referencia

Moja dcéra mala veľké problémy v matematike. Pani učiteľka v škole im nevedela nikdy dobre vysvetliť učivo, a preto som sa rozhodla, že jej nájdem doučovateľa. Odkedy má doučovanie s pani Helenou zlepšila sa a už mi domov nenosí zlé známky, ale práve tie dobré. Všetkým mamičkám, ktoré hľadajú pre svoje deti spoľahlivého doučovateľa odporúčam práve Helenu, moja dcéra a aj ja si ju nevieme vynachváliť.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pani Alenka, to ma nesmierne teší 🙂

Ema K.

Ema K.

Neoverená referencia

Vždy všetko vysvetlí aj niekoľkokrát kým tomu úplne neporozumiem. Na hodiny sa vždy teším a vďaka jej pomoci mám samé jednotky.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem Emka, si poklad 🙂