Matúš C.

Matúš C.

Odpovedá v priemere do 8 hodín.
8 hod
Prijíma študentov

Matúš C.

Prijíma študentov

Doučavanie matematiky, chémie a biológie pos slovensky alebo anglicky + doučovanie angličtiny

Cena Od 12 €
Popis Typy lekcií Zodpovedané otázky

Popis

Ahojte,
volám sa Matúš a som študentom Gymnázia Jura Hronca v Bratislave. Po troch rokoch štúdia anglickej bilingválnej sekcie tohto gymnázia som prestúpil na dvojročný medzinárodný International Baccalaureate (IB) program, ktorý končím budúci rok a umožní mi študovať medicínu v zahraničí. Matematiku, chémiu a biológiu viem preto doučiť po slovensky aj po anglicky.
Skúsenosť s doučovaním mám z programu na našej škole, v ktorom starší žiaci doučujú mladších, zároveň mám mladšiu sestru, ktorej pomáham s doučovaním matematiky na prijímačky na strednú školu. Doučujem, pretože z vlastnej skúsenosti viem, že nie každý má šťastie na dobrých učiteľov, ktorí sú trpezliví a sprostredkujú študentom učivo tak, aby ich bavilo a porozumeli mu. A je veľká škoda, keď si len vďaka nim žiaci tieto predmety znenávidia.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

12 € / 55 min

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Matúš C.

Distribučná, doplnková distribučná funkcia

Vedel by mi niekto prosím pomôcť s nasledujúcimi úlohami? 1. Náhodná premenná X má dve najmenšie hodnoty x1 a x2. Platí PDF(x1) = 0,1 a PDF(x2) = 0,2. Aká je hodnota CDF(x1) a CDF(x2)? Podľa prednášky by hodnota CDF(x1) mala byť 0,1 a o CDF(x2) nevieme povedať nič, no stretol som sa aj s…